Як вибрати місця в літаку.

Вибір місць в літаку особливо хвилює тих, хто летить вперше або тих, хто рідко користується даним видом транспорту. Люди, які постійно літають, зазвичай знають комфортні для них місця і свідомо купують квитки тільки на них. Вибір місць не маленький: можна сісти біля ілюмінатора, біля проходу, в хвості або ближче до носа літака.
Інструкція
1
Зазвичай найзручніші місця розбираються в першу чергу, особливо в чартерних рейсах. Якщо ви заздалегідь не спантеличені питанням вибору місць у літаку , то ви можете попросити стюардесу вас пересадити, якщо побачите вільне вподобане місце. Найчастіше такі прохання задовольняють.
2
Місця в носі літака найкомфортніші, оскільки в хвості зазвичай тісніше, і там розташовані кабінки для куріння. Більше того, на початку салону найменше чути шум двигунів, а протягів практично немає.
3
Якщо ви летите з маленькою дитиною, то краще вибирати місця в першому ряду. Зазвичай перед таким місцем є достатній простір, щоб поставити люльку, оскільки весь час польоту буде важко тримати дитину на руках.
4
Для курців в літаках відведені спеціальні відсіки. Якщо ви курите, сміливо вибирайте там місця. Але варто враховувати, що багато курців під час польоту нервують і курять одну сигарету за іншою. Якщо вам це не до душі, ви можете вибрати звичайні місця, а в такі відсіки ходити лише для куріння.
5
Якщо ви плануєте спати під час польоту, вам краще вибрати місце біля ілюмінатора, оскільки так повз вас ніхто не буде ходити. Також для любителів релаксувати в небі підійдуть хвостові місця, тому більшість людей вважають за краще вибирати місця на початку салону або в середині. Якщо в літаку багато вільних місць, в хвості ви можете зайняти навіть 2-3 місця. Для тих, хто часто відвідує туалет, навпаки, зручніше буде взяти місця біля проходу.
6
При виборі місць в літаку варто враховувати своє зростання. Переліт, особливо дальній, може бути зіпсований вкрай незручним положенням в кріслі. Для людей зростом нижче 180 см підійдуть будь місця. А більш високим краще вибирати місця в перших рядах або біля аварійного виходу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dWsVm7GlMh8
Зверніть увагу
Місця біля крила підходять для тих, кого закачує в літаку. Такі місця менше всього схильні хитавиці і сильним нахилам.
Корисна порада
Вважається, що в хвостовій частині літака більше шансів вижити під час катастрофи. Якщо ви боїтеся літати, сідайте в хвості, так вам буде спокійніше і комфортніше.