Як повернути автомобіль дилеру.

Закон «Про захист прав споживачів» передбачає відповідальність продавця за проданий неякісний товар, а покупець може скористатися низкою інструментів на недобросовісного продавця (дилера).
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з договором про купівлю-продаж перш, ніж почнете процес повернення автомобіля дилеру , оскільки для цієї процедури потрібні серйозні підстави. Зверніться за допомогою до кваліфікованого юриста, що розбирається у всіх тонкощах судових розглядів. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні засобами для передачі ведення справи професіоналу, отримаєте у нього хоча б одну консультацію. З'ясувавши всі тонкощі написання претензій до дилерів, заяв і звернень до суду, приступайте до написання претензії дилеру з вимогою про розірвання договору та повернення грошей за неякісний товар (зразок написання претензії візьміть у юриста або скачайте з інтернету).
2
Подайте до суду позовну заяву (правила написання заяви та зразок візьміть або в суді, або у юриста, або скачайте з інтернету), якщо дилер відмовляється розривати з вами договір і повертати гроші. У своєму позові ви можете звернутися до суду з проханням стягнути з дилера неустойку за прострочення виконання ваших вимог, компенсацію за завдану вам моральну шкоду і оплату послуг адвоката, якщо ви ними скористалися. Зареєструйте свою заяву і чекайте повістку в суд. Для захисту ваших інтересів найміть адвоката.
3
Після винесення постанови заберіть собі його копію і чекайте виконання дилером всіх його зобов'язань. Якщо дилер не виконує або частково виконує постанову суду, зверніться знову з відповідною заявою. В цьому випадку вимагайте відшкодування морального збитку і виплати штрафу. Зразок повторного позовної заяви візьміть в суді, у адвоката або з інтернету, але для складання якісного позову скористайтеся послугами юриста. У разі виграшу справи всі судові витрати та інші витрати вам повинен буде відшкодувати дилер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E7mdDOGZLhY