Як збільшити прибуток фірми.

Прибуток будь фірми розрахувати дуже просто - віднімаючи з доходів витрати. Існує два стандартних шляхи збільшення прибутку: збільшення доходів і зниження витрат. Однак гладко все виходить тільки на папері. Які ж конкретні кроки потрібно зробити, щоб збільшити прибуток?
Інструкція
1
Розробіть стратегію, що враховує всі перспективні напрямки в розвитку вашої фірми, її справжнє місце на ринку і значення маркетингових ходів для зростання прибутку.
2
Підніміть ціни на продукцію або послуги вашого підприємства. Обов'язково узгодьте ваше рішення з постійними партнерами та клієнтами вашої організації. Проведіть рекламну кампанію, спрямовану на збільшення зацікавленості покупця у ваших товарах і послугах. Якщо кампанія буде проведена грамотно, цілком імовірно, що навіть в умовах підвищення цін ваша прибуток збільшиться, навіть якщо обсяги продажів істотно не зростуть.
3
Оптимізуйте виробництво так, щоб собівартість кінцевого продукту зменшилася. Для цього укладіть договори з новими постачальниками сировини або оптовиками, орієнтуючись на більш низький рівень цін, проведіть переобладнання підприємства, упровадите нові способи виробництва, проведіть атестацію співробітників з метою виявлення рівня профпридатності. Якщо це необхідно, звільніть співробітників, які не відповідають необхідному рівню. Узгодьте ваші дії стосовно працівників з трудовою інспекцією (у тому числі й проведення позапланових атестацій).
4
Вивчіть перспективи вашого регіону або іншого міста з погляду доцільності відкриття філії вашого підприємства. Відкрийте філія вашої компанії в іншому регіоні або місті. Проведіть рекламну кампанію в цьому місті, але встановіть на перший період демпінгові ціни, щоб зацікавити нову споживчу аудиторію.
5
Укладіть договори з торговими чи промисловими підприємствами, зацікавленими у вашій продукції. Оптимізуйте збут продукції так, щоб скоротити часові витрати між постачанням продукції й одержанням доходів від продажів.
6
Якщо всі ці шляхи підвищення прибутку не можуть бути використані одночасно, шляхом раціонального відбору виберіть найбільш підходящі з них саме для вашої фірми.