Як побудувати АЗС. побудувати АЗС ціна.

Паливо завжди було товаром підвищеного опитування, навіть не дивлячись на постійно зростаючі ціни. Вимоги до будівництва АЗС регламентовані законодавством РФ, за умови їх виконання, можна розраховувати на вдалий результат діалогу з чиновниками про відкриття заправки.
Інструкція
1
Визначтеся з місцем розташування АЗС . Найрентабельнішим варіантом є розташування в межах міста. Це пояснюється тим, що більшість воліє заправлятися недалеко від будинку. Даний об'єкт необхідно розміщувати тільки уздовж доріг і вулиць, складських та промислових зон. Так само прибутково розміщення на трасах, особливо, якщо в комплекс входитимуть кафе, мотель, станція техобслуговування, автомийка та інші сервіси.
2
До початку будівництва вам необхідно оформити містобудівне обгрунтування розміщення АЗС . Узгодьте її місцезнаходження з санітарно-епідеміологічною службою, тому проект повинен мати планування оснащення системами господарського, питного та гарячого водопостачання і каналізації. Допускається використання артезіанських свердловин, робота на привізній воді заборонена. Оформіть необхідні документи в Міністерстві з надзвичайних ситуацій.
3
Коли всі бюрократичні процедури вирішені, приступайте безпосередньо до будівництва об'єкта на обраній раніше території. АЗС можливо побудувати з будь-яких матеріалів, крім дерева. Більшість заправок будується за технологією швидкомонтованих будівель. Якщо розмір будівлі АЗС великий, то в цій технології застосовується металевий каркас, сендвіч-панелі, вентильована фасадна система або набірний сендвіч (профнастил - утеплювач - профнастил).
4
Якщо габарити майбутньої заправки невеликі, її будівництво проводиться з використанням силікатної цегли, пінобетонних або газобетонних блоків. Фасад виконайте з сайдингу, утеплювачем послужить скловата. Покрівлю краще зробити зі спеціального профнастилу. Сучасні матеріали мають відмінну несучу здатність, відрізняються довговічністю, легкістю і вогнестійкістю.
5
Резервуари для зберігання палива розмістіть під землею, це досить дорого, але функціональні якості такого розташування дуже високі. Ємності придбайте пластикові, трубопроводи так само робіть пластикові. Встановіть головне обладнання АЗС - паливні колонки. Обов'язково обладнайте заправку системами відеоспостереження, охорони, вентиляції, пожежогасіння, кондиціонування.
Автозаправна станція - дуже вигідний спосіб вкладення грошових коштів. З ростом числа автомобілів зростає попит на бензин і газ. Для того, щоб побудувати автозаправку, знадобиться сума з шістьма нулями, але при грамотному підході до бізнесу це буде того коштувати.
Вам знадобиться
  • - ділянка:
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - підрядники;
  • - будівельні матеріали та обладнання.
Інструкція
1
Перед початком будівництва необхідно зареєструвати юридичну особу і зібрати всі необхідні документи. Буде потрібно проектна документація, затверджена в Росспоживнагляді, а також пакет дозвільних документів санітарно-епідеміологічного, екологічного та офіційно юридичного характеру.
2
Коли ділянку для автомобільної заправки вибраний і на нього отримана вся необхідна дозвільна документація, можна піти трьома шляхами. У першому випадку ви стаєте генеральним підрядником і запрошуєте для виконання конкретної роботи організації з боку. Такий спосіб, найімовірніше, виявиться найбільш економічним. В іншому варіанті ви передаєте обов'язки генерального підрядника сторонньому підприємству, що спеціалізується на будівництві заправок. Такий підхід допоможе уникнути серйозних помилок. І в останньому випадку всі роботи розділяються на частини, одну з яких ви берете на себе, а іншу доручаєте сторонній фірмі. Як правило, цей варіант і вибирають при будівництві автозаправок.
3
На початку будівництва встановлюється підземне обладнання для АЗС. Це паливні резервуари, трубопроводи тощо.
4
Потім монтують наземне технологічне обладнання. До нього відносяться електронна система управління роздачею палива, роздавальні колонки.
5
В самому кінці будівництва на території розміщуються зовнішні конструкції, такі як острівці безпеки, навіс, приміщення операторської, інші службові приміщення, острівці безпеки, огорожі і т.п.
6
Вся територія асфальтується, на неї наноситься розмітка, встановлюються знаки і покажчики.
Корисна порада
Так як автозаправна станція належить до об'єктів підвищеної небезпеки, необхідно чітко дотримуватися встановлених законодавством правил і норма будівництва АЗС. Тому отримання та оформлення необхідної документації, будівництво та монтаж, а також організацію роботи заправки краще довірити профессіоналам.Еслі ви хочете, щоб ваша автозаправка вже мала ім'я на ринку, то скористайтеся франшизою. Франчайзі вам не тільки надасть назву і рекламу, але і допоможе в організації будівництва і роботи заправки.