Як в'язати дитячі сукні.

Дуже хочеться, щоб маленька дівчинка виглядала як принцеса. А найкраще вбрання для принцеси - це, звичайно ж, сукня. Зв'яжіть легке ажурне плаття своїми руками.
Вам знадобиться
  • 300 - 500 грам пряжі, гачок.
Інструкція
1
Оберіть пряжу. Вона повинна бути тонкою, з великим додавання акрилу, щоб малятку не було жарко. Не лякайтеся того, що в пряжу включена синтетика. Вона допоможе полотно не витягуватися і не псувати зовнішній вигляд вашого сукні . При виборі пряжі, прикладіть її до чутливого місця і трохи потримайте, перевіряючи, чи не колеться чи вона.
2
Уважно прочитайте етикетку пряжі. Там позначено, якого розміру спиці або гачок необхідні для роботи з цим матеріалом. Використання невідповідний пристосувань для в'язання загрожує ускладненням роботи, а також тим, що ваш малюнок буде занадто рихлим або навпаки, зім'ятим.
3
Приготуйте викрійку. Зняти мірки з маленької дитини достатньо проблематично, тому можна просто розпороти його стару непотрібну річ і подетально перенести її на папір. При в'язанні постійно звіряйтеся з схемою крою.
4
Оберіть малюнок. Потім розрахуйте, яку кількість повітряних петель вам необхідно набрати. Якщо дитина зовсім маленька, наберіть 100-120 петель і зробіть з них кільце. В'яжіть три повітряні петлі, потім стовпчик, ще три повітряні петлі і стовпчик з накидом. Провязав коло, переходите на наступний ряд. Для цього наберіть три повітряні петлі і закріпіть їх стовпчиком. У наступному ряду чергуйте - в тих місцях, де в першому ряду був звичайний стовпчик, в'яжіть стовпчик з накидом і навпаки. У вас вийде досить простий для виконання, але ефектний малюнок петельками.
5
Дійшовши до пройми рукавів, розділіть в'язання на дві частини. Зв'яжіть спинку і грудку. Дов'язати до плічок, залиште їх відкритими. У дітей велика голова порівняно з усім тілом, тому через голову одягати дитину вкрай складно, краще на плечах зробити завязочки або пришити гудзики.
6
Прикрасьте плаття в'язаними квітами. Для цього наберіть 10 повітряний петель і зробіть з них кільце. Пров'яжіть ряд стовпчиком з накидом. У наступному ряду в'яжіть 5 повітряних петель і закріплюйте їх у кожен четвертий стобік. Потім обв'яжіть отримані петельки, зробивши з них пелюстки. Починайте в'язати 2 стовпчики з одним накидом, потім два з двома, два з трьома, потім знову два з двома накидами і два з одним накидом. Так у вас вийде напівкруглий пелюстка. Обв'яжіть таким чином всі петельки. Серцевину квітки можна вишити іншим світлом.