Як знищити капустянку.

Капустянка - велика комаха з сімейства прямокрилих. Це один з найбільш набридливих і ненажерливих шкідників садів і городів. Проживаючи у верхніх шарах грунту, капустянка може знищувати розсаду городніх культур і підгризати коріння рослин в саду. Як вберегти свій врожай від цього злісного шкідника?
Вам знадобиться
  • - приманки (гній, мед, пиво);
  • - готові засоби (Медветокс, грім);
  • - пастки.
Інструкція
1
З самої ранньої весни приступите до знищення шкідника. Як тільки стає сніг, розкладіть по грунті невеликі купки гною. У них будуть забиратися самки для відкладання яєць. Через три тижні добре обстежте гнойові приманки і знищіть яйцекладки капустянки.
2
В ходи, пророблені шкідником, заливайте мильні розчини, які виганяють медведок. Для приготування розчину візьміть 2 ст. л. прального порошку або мила на відро води і добре пролийте ходи. Всіх вилізли на поверхню шкідників знищіть.
3
Виготовте пастки. Як і кротів медведок можна ловити скляними банками. Змастіть банки зсередини медом або налийте на дно трохи пива для залучення шкідника. Закопайте банки шийкою назовні в тих місцях, де найбільше ходів медведок. Вранці огляньте пастки. Через 3-4 дні приманку поновіть.
4
При посадках розсади використовуйте відлякують кошти. У лунку до коріння рослини підсипайте подрібнені стебла хризантем, чорнобривців. Медведков не подобається запах рослин, і вони будуть обходити стороною ваші посадки.
5
Придбайте готові препарати для боротьби зі шкідником. Якщо ви використовуєте в якості приманок зерно або каші, не забувайте присипати їх землею, щоб уникнути загибелі пернатих друзів саду. Готові гранули (грім, Медветокс) розкладайте в ходи шкідника в сирих місцях або проливайте ходи медведок водою.
6
З настанням осені виловіть шкідників, які готуються до сплячки. Викопайте ямки глибиною близько 50 см. На дно ямок покладіть гній. Як тільки настануть холоди і випаде перший сніг, вийміть гній і розкидайте по ділянці. Так усі присутні перезимувати капустянки вимерзнуть.
Зверніть увагу
Не допускайте надмірного зволоження грунту на ділянці, тому капустянки обожнюють вогкість.
Корисна порада
Подрібнюйте шкаралупу яєць і розсипайте її в тих місцях, де був помічений шкідник.