Як встановити настінний газовий котел. вкладиш про громадянство.

Якщо ви вирішили встановити в будинку газовий котел , то слід прислухатися до порад професіоналів, щоб уникнути можливих проблем чи неприємних ситуацій. Спочатку слід самостійно розібратися в цій справі і розрахувати кожен крок дій.
Вам знадобиться
  • - Газовий котел;
  • - вихід на водопровідну трубу;
  • - монтажні інструменти.
Інструкція
1
Визначте, в якому місці буде розташовуватися газовий котел . Можна зупинитися на кухні або навіть ванній кімнаті. Для більшої безпеки незайвої стане установка димоходу. Подумайте відразу, де буде знаходитися його вихід. Якщо в будинку вже знаходиться димохід від каміна або іншого котла, краще встановіть витяжку від котла прямо в нього.
2
Встановіть котел вертикально до стіни і переконайтеся, що його буде зручно підключати до автоматики. Визначте місце для кріплення і просвердлите в стіні кілька отворів. Далі встановіть входять до комплект з котлом спеціальні дюбелі. Прикрутите котел до стіни саморізами.
3
Підведіть газ. До газовій трубі підключіть трійник і прикрутіть до нього кран. Прикріпіть кліпсами трубу від котла до трійника до стіни. Кліпси рекомендується встановлювати через метр. За допомогою накладної гайки і фитинга підключіть до котла трубу.
4
Виконайте підключення газового котла після попереднього перекриття водопостачання. Поставте в кожен трубопровід трійник. Уздовж стіни кліпсами поставте труби до котла. Між котлом і водопровідної трубою встановіть фільтр, закріпіть фитингом і накидною гайкою і підключіть.
Зверніть увагу
Найбільш міцні труби виготовляються з оцинкованої сталі або листової нержавіючої сталі. При розташованому на даху отворі застосовують трубу з азбесту. Довжину слід вибирати по виміру відстані від місця установки до даху. Зверху труба закривається спеціальною розеткою.
Корисна порада
Пам'ятайте, що вихід з котла підключається до труби гарячої води, а вхід - до труби холодної води. Часто багато населених пунктів відчувають незручності з тиском в трубопроводі. У разі несильного тиску води встановлюйте котел з пьезоподжигом. Якщо тиск води завжди достатня, то можна зупинитися і на колах з гідравлічним або електронним підпалом.