Як зробити миготливу картинку. Як зробити мігаючію анімацію на гігабарке.

Миготливі аватари повсюдно зустрічаються на різних форумах і викликають у деяких користувачів щось схоже на заздрість. Як люди виходять з цього положення? Деякі, щоб знайти щось підходяще своїй натурі, відправляються прямо на пошуковик, а більш просунуті відкривають Adobe Photoshop і майструють такий аватар самостійно.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть програму і відкрийте картинку , яку хочете зробити миготливою: натисніть пункт меню «Файл, потім« Відкрити », виберіть зображення та клацніть« Відкрити ».
2
Для початку перетворите фон в шар: на панелі «Шари» (якщо його немає, натисніть F7) зробіть подвійний клік по фоновому шару і у вікні відразу натисніть «ОК».
3
Натисніть пункт меню «Вікно»> «Анімація». Внизу програми з'явиться нова панель. Перший кадр на ній - це відкрите вами зображення. У нижній частині кадру вказано час, який він перебуватиме на екрані, клацніть по ньому і встановіть 0,1 сек.
4
Натисніть кнопочку «Створення виділених кадрів», яка знаходиться внизу панелі анімації. В панелі шарів знайдіть поле «Непрозорість» (воно знаходиться у верхній правій частині вікна) і встановіть там 0%. Затисніть клавішу Ctrl і виділіть обидва кадру. Клікніть кнопку «Створення проміжних кадрів» у вигляді ланцюжка з чотирьох круглих ланок, яка знаходиться по сусідству з «Створенням виділених кадрів». У вікні в поле встановіть, наприклад, 12 кадрів. Ця величина буде впливати на швидкість мерехтіння картинки.
5
Як ви бачите, на панелі анімації, з'явилося ще 12 кадрів, які розмістилися між двома початковими. Клацніть на кнопочку Play, щоб переконатися, що картинка загасає.
6
Тепер створіть анімацію появи, тобто другу фазу миготіння картинки. Створіть ще один кадр і встановіть у нього «Непрозорість» рівну 100%. Виділіть 14 і 15 кадри, натисніть «Створення виділених кадрів» і відразу клікніть «ОК». Клацніть Play і переконайтеся, що анімація мигання готова.
7
Щоб зберегти результат, натисніть Alt + Shift + Ctrl + S, в поле «параметри переглядів» встановіть «Постійно» і клікніть «Зберегти». В наступному вікні вкажіть шлях для анімаційної картинки і знову натисніть «Зберегти».
Корисна порада
Врахуйте, що не всі ресурси підтримують GIF, який є форматом анімаційних зображень. Наприклад, соціальна мережа «Вконтакте» - один з них.