Як поліпшити фото зняте на мобільник.

Найкращий спосіб зробити хорошу фотографію за допомогою камери мобільного телефону - це уважно прочитати інструкцію, яка поставляється в комплекті з апаратом, і враховувати при зйомці особливості камери. Втім, у деяких випадках можна злегка підкоригувати зіпсовану картинку за допомогою графічного редактора.
Вам знадобиться
  • - Програма Photoshop;
  • - плагін Noiseware Professional для Photoshop;
  • - фото, зняте на камеру мобільного телефону.
Інструкція
1
Завантажте знімок, який збираєтеся коригувати, в графічний редактор. Для цього клацніть правою кнопкою мишки по файлу. У контекстному меню виберіть опцію «Відкрити за допомогою», а в списку програм виберіть редактор Photoshop.
2
Частою проблемою при зйомці з мобільного телефону є спотворена перспектива через похилого положення камери. Виправте спотворення за допомогою команд Rotate і Distort з групи Transform меню Edit. Командою Rotate ви зможете повернути зображення, а командою Distort змінити перспективу, потягнувши мишею за куточки рамки, що з'явилася навколо зображення. Застосуйте трансформацію, натиснувши на клавішу Enter.
3
Обріжте знімок за допомогою інструменту Crop. Його можна знайти в палітрі інструментів у лівій частині вікна Photoshop. Виділіть частину знімка за допомогою рамки інструменту. Ділянки зображення, що залишилися за рамкою, будуть обрізані. Застосуйте інструмент натисканням клавіші Enter.
4
Однією з проблем знімків, зроблених камерою мобільного телефону, є велика кількість шуму. Видаліть шум за допомогою плагіна Noiseware Professional. Вікно налаштувань цього плагіна відкривається з групи Imagenomic, яку можна знайти в меню Filter. Із списку у верхній лівій частині вікна виберіть відповідний пресет для видалення шуму. Подивіться на праву частину превью, де відображається результат застосування фільтра. Натисніть кнопку ОК.
5
Поправте колірний баланс фотографії. Для цього перекажіть зображення в колірній режим Lab, вибравши опцію Lab в групі Mode меню Image.Командой Curves з групи Adjustment меню Image відкрийте вікно налаштувань фільтра. Клацніть лівою кнопкою миші по крайній правій піпетці у вікні налаштувань. За допомогою цієї піпетки вкажіть фрагмент зображення, який повинен бути білим. Клацніть лівою кнопкою миші по крайній лівій пипетке і вкажіть цим інструментом на чорний ділянку зображення. У списку каналів у верхній частині вікна виберіть по черзі канали a і b. Повторіть дії з піпетками в цих каналах. Застосуйте корекцію, натиснувши кнопку ОК.
6
Відрегулюйте яскравість і контраст фотографії. Це можна зробити командою Brightness/Contrast з групи Adjustment меню Image. Перетягуючи регулятори, встановіть потрібні вам значення параметрів. Клацніть по кнопці ОК.
7
Переведіть зображення назад в режим RGB, вибравши опцію RGB в групі Mode меню Image.
8
Збережіть відкориговану фотографію за допомогою команди Save As з меню File.