Як запустити на ПК Java.

Деякі користувачі встановлюють додатки, розроблені для мобільних телефонів і комунікаторів, на стаціонарні комп'ютери та ноутбуки. Зазвичай це роблять для перевірки додатку перед його завантаженням у пристрій.
Вам знадобиться
  • - MidpX.
Інструкція
1
Щоб мати можливість запускати мобільні додатки на комп'ютері, необхідна наявність спеціальної програми. Їх досить багато у вільному доступі в інтернеті. Скачайте програму MidpX.
2
Розпакуйте інсталяційний файл з архіву. Запустіть файл MidpX.exe. Оберіть мову програми, найімовірніше, це буде англійську мову. Натисніть кнопку Next. Вкажіть папку, в яку потрібно встановити додаток. Натисніть кнопку Install. Після завершення установки натисніть кнопку Finish.
3
Запустіть встановлене додаток. Відкрийте меню File і вкажіть шлях до потрібного Jar-файлу. У тому випадку, якщо даний метод відкриття файлу не спрацював, скористайтеся іншим алгоритмом.
4
Знайдіть за допомогою провідника необхідний Jar-файл. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Відкрити за допомогою». Вкажіть шлях до exe-файлу програми. Якщо ви не міняли папку для встановлення програми MidpX, то файл буде розташований в наступному місці: C: \ Program Files \ Kwyshell \ MidpX \ Midp2Exe.
5
Після відкриття необхідного файлу на екрані відобразиться зображення мобільного телефону, на екрані якого буде показана обрана програма. Перевірте працездатність обраного Jar-додатки.
6
Якщо ви часто використовуєте мобільний інтернет або USB-модеми для доступу до всесвітньої павутини, то скачайте програму opera mini, призначену для мобільного телефону.
7
Якщо ви будете використовувати даний додаток для перегляду web-сторінок, ви зможете економити до 80% трафіку. Природно, швидкість відкриття даних сторінок буде значно вище, ніж при використанні повноцінного браузера.
8
Тепер, перш ніж закачати який-небудь додаток або гру на мобільний телефон, перевірте його працездатність за допомогою програми MidpX. Врахуйте, що не всі версії програми успішної працюють в середовищі операційної системи Windows Seven.