Як відкрити файл з розширенням pdf.

Трапляється, що, скачавши потрібний файл з інтернету, людина стикається з проблемою. На комп'ютері не чиниться програм, що підтримують формат завантаженого файл а. Досить часто така ситуація виникає з файл ами, що мають розширення PDF.
Вам знадобиться
  • -файл pdf-розширення;
  • -інтернет;
  • -комп'ютер.
Інструкція
1
Як правило, PDF- файл включає в себе суміш тексту з графікою. Його створюють за допомогою спеціальної програми і конвертують в PDF- файл и, щоб розмістити в інтернеті або відправити на друк. Щоб подивитися такий файл , скачайте спеціальну програму для відкриття документів даного типу. Це може бути безкоштовна програма Foxit Reader, а також STDU Viewer або Аbbyy Finereader. Однак найбільш зручний і легкий спосіб - завантажити спеціальний продукт від того, хто розробив формат. Це програма Adobe Reader. Увійдіть на офіційний сайт і скачайте програму для відкриття PDF- файл ів.
2
Встановіть дану програму на власний персональний комп'ютер. Для установки відкрийте файл AdbeRdr_ru_RU.exe. Далі програма пропонує вибрати місце установки. Вкажіть, в яку папку зберігати файл и і натисніть варіант «Далі». Після закінчення розпакування отриманих під час завантаження файл ов натисніть варіант "Встановити". І вже через кілька хвилин ви можете активно використовувати Adobe Reader.
3
Врахуйте, що після установки даної програми все файл и PDF- файл а, які є на вашому комп'ютері, автоматично будуть відкриватися саме в Adobe Reader. Під час першого запуску не забудьте натиснути на варіант «Приймаю» після ознайомлення з ліцензією. Уже через кілька секунд після цього ви можете дивитися PDF- файл и. При цьому програма буде автоматично вбудована в браузер, яким ви користуєтеся. Тому файл и можна буде дивитися прямо в інтернеті.
4
Щоб подивитися файл и PDF формату, не виходячи з інтернету, користуйтеся браузерами Firefox або Chrome. Вони можуть відразу ж відобразити такий файл без додаткових установок. До того ж Google Chrome може також зберігати сторінки мережі як PDF-документи, щоб пізніше їх можна було побачити, перебуваючи поза інтернетом.