Як почистити штучний хутро.

Вироби з хутра завжди викликають захват у жінок. Так, як же приємно усвідомлювати, що така красива річ у тебе є. Але, як і за всіма красивими речами, за виробами зі штучного хутра необхідно доглядати. Чистити такі вироби - дуже просто, важливо пам'ятати деякі деталі.
Вам знадобиться
  • - пральний порошок;
  • - вода;
  • - ватні тампони;
  • - бавовняна тканина або махровий рушник.
Інструкція
1
Повісьте виріб, який вимагає чистки на плічка. Всі маніпуляції необхідно проводити дуже акуратно, адже ви можете зіпсувати штучне хутро дуже просто - для цього достатньо намочити його основу. Тому чистите хутро м'яко, не заливаючи його мильним розчином.
2
Зробіть мильний розчин - розчиніть 2 столових ложки порошку в теплій воді.
3
Для чистки візьміть сухий ватяний тампон (можна замінити чистою, сухою губкою), мокніть його в розчин і починайте акуратно чистити хутро. Видаляйте всі забруднення у напрямку ворсинок хутра .
4
Якщо на хутрі залишається мильна піна - найкраще її акуратно прибрати бавовняною тканиною. Пам'ятайте, що видаляти залишки піни потрібно також у напрямку ворсинок хутра .
5
Після того, як брудні місця стали чистими, пройдіться по хутру махровим рушником, ніжно витріть його. Не тріть хутро із зусиллям, витирайте тільки по напрямку того, як ви чистили хутро. Після цього залиште виріб просушитися приблизно на кілька годин.
6
Переконайтеся, що хутро повністю сухий, якщо так, можна приступати до його розчісування.
Зверніть увагу
Проконсультуйтеся у фахівців з чищення штучного хутра, адже його дуже легко зіпсувати. Деякі види штучного хутра вимагають окремого догляду, існують засоби, які спеціально для цього призначені. Для досягнення кращого результату проконсультуйтеся у знаючої людини.
Корисна порада
Якщо виріб зі штучного хутра забруднено лише в деяких місцях, не варто проводити чистку всій поверхні. Досить обробити саме ці забруднені місця. Візьміть для цього ватний тампон, намочіть його бензином і легко проведіть по забрудненню. Після такої чистки виріб необхідно досить довгий час потримати на відкритому повітрі. Всі інші етапи чистки ідентичні вищенаведеним етапам.