Як почистити натуральну шубу.

Пред тим як заховати шубу на зберігання, необхідно ретельно її оглянути. На ній не повинно бути ніяких пошкоджень, пилу і бруду. Особливу увагу приділіть низу шуби. Часто саме там утворюються плями, і якщо їх не прибрати відразу, то потім зробити це буде набагато важче. Чистку натуральної шуби можна провести в домашніх умовах.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити - почистити шубу вологою губкою. Для цього візьміть воду кімнатної температури, розчиніть в ній невелика кількість прального порошку і протріть забруднені місця. Якщо ваша шуба з довгим ворсом, використовуйте кашку з тальку і бензину. Візьміть м'яку щітку і намажте кашкою хутро, злегка потріть. Через час струсіть залишки засобу для чищення і гарненько провітріть шубу на балконі.
2
Для чистки засаленого коміра і рукавів зробіть суміш зі спирту, води і столового оцту. Нанесіть її на засмальцьовані ділянки і протріть чистою бавовняної серветкою. Ця суміш допоможе позбутися й від жирних масляних плям.
3
Щоб додати блиск темному хутрі, змішайте розчин нашатирю з водою в пропорції 1: 4. Ватним диском, змоченим в цьому розчині, протріть забруднені місця. Потім, поки хутро ще не встиг висохнути, почистіть щіткою, змоченою в теплій воді з додаванням оцту, з розрахунку чайна ложка оцту на один літр води. Цим розчином пройдіться по всій шубі. Така процедура додасть їй блиск.
4
Для чистки світлої шуби використовуйте старий метод. Заздалегідь приготуйте крохмаль і щедро посипайте його на забруднені місця. Потім ретельно, але дуже обережно пам'ятаєте ці місця, щоб крохмаль увібрав в себе всю грязь і пил. Гарненько витрусіть шубу . Повторюйте процес до тих пір, поки витрушувати крохмаль НЕ БУДЕ білого кольору. Після цього розчешіть хутро металевим гребінцем з гострими зубами.
5
Пожовклу шубу можна протерти розчином перекису водню. На один літр холодної води візьміть столову ложку перекису і щіткою пройдіть по всьому хутрі. Це допоможе повернути білизну.
6
Якщо ви потрапили в шубі під дощ, будинку відразу ж струсіть і повісьте її сушити в провітрюваному приміщенні, подалі від приладів опалення. Після висихання розчешіть хутро. Ні в якому разі не використовуйте для сушки фен, інакше від нагрівання шуба стане ламкою і жорсткою.
7
Якщо довге хутро почав звалюватися, його необхідно розчесати. Для цього спочатку розплутайте невеликі грудочки, які утворилися на шубі, а потім ретельно і не поспішаючи маленької гребінцем пройтися по хутру.
8
Виконуючи ці дії, ви зможете продовжити століття своєї шуби, і вона довго буде виглядати як нова. Пам'ятайте, що вішати шубу треба тільки на широкі плечики, на зиму ховати в полотняний чохол і ні в якому разі не поміщати її в набитий до відмови шафа, шубі необхідно простір, щоб хутро «дихав» і не м'явся .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QlvQKhaIbJ8