Як оцінити роботу керівника.

Кожен власник домагається того, щоб керуючий складу компанії був ефективний. З підвищенням рівня менеджменту в організації, змінюються і вимоги до якості керівника . Що повинен знати і вміти сучасний управлінець? І як оцінити роботу керівника ?
Інструкція
1
Оцініть ефективність роботи керівника по вимірюваним критеріям. Як правило, це економічні, кількісні або тимчасові показники: зростання прибутку, рентабельність, обсяг замовлень, збільшення числа клієнтів, плинність кадрів та інші. Яким би не був управлінець, від нього вимагається, перш за все, своєчасне і якісне виконання поставлених перед ним завдань. Багато в чому це залежить від його знань, умінь, досвіду, здібностей брати на себе відповідальність і приймати правильні рішення в потрібний момент. Особливо виділіть особисті досягнення і внесок людини в управління компанією.
2
Оцініть методи і стиль управління менеджера вищої ланки. Сучасний керівник виконує безліч функцій: організаційну, напрямну, контрольну, стимулюючу і карає, комунікаційну. Грамотним буде вміння поєднувати в роботі адміністративні, економічні та соціально-психологічні методи управління.
3
Оцініть особисті якості керівника , адже управління людьми в чому - процес психологічний. Лідеру слід вміти створити в колективі сприятливий морально-психологічний клімат, грамотно вирішувати виникаючі міжособистісні конфлікти. Продуктивність праці працівника багато в чому залежить від того, які у нього складаються стосунки з керівником. Управлінець повинен добре розбиратися в людях, знаходити підхід до кожного з підлеглих. Правильним буде не намагатися змінити людину, а допомогти йому розкрити свій потенціал для успіху спільної справи.
4
Оцініть непрямі фактори, що впливають на досягнення цілей і одержання результатів. До таких показників можна віднести оперативність, якість виконання поставлених завдань, напруженість. Зіставте керівника з «ідеальним» управлінцем, якого хотіла б мати компанія. До непрямих факторів належать також особисті ресурси і зв'язку керівника , які можуть мати вирішальне значення в роботі.
Оцінка чужої діяльності найчастіше досить суб'єктивна, але все ж існують чіткі критерії, за якими можна зрозуміти, наскільки ефективна робота керівника . Як зрозуміти, наскільки компетентний ваш бос?
Інструкція
1
Постарайтеся позбутися зайвих емоцій. Якщо людина нам симпатичний, його ділові недоліки можуть здатися несущественнимі.Значіт, і оцінка буде невірною. І навпаки - іноді виявляється, що начальник, що славиться грубіяном, вносить величезний внесок у процвітання фірми.
2
Відкиньте стереотипи. Вважається, що є якісь обов'язкові умови успіху менеджера вищої ланки - він повинен бути досвідченим, але не старше 50 років, мати ділові зв'язки і так далі. Однак традиційних критеріїв для оцінки конкретної людини недостатньо. І володіння науковим ступенем в галузі економіки не гарантує успіху в справі, скажімо, роздрібного продажу взуття.
3
Визначте ступінь своєї компетентності. Якщо ви займаєте в компанії рядову позицію, швидше за все, у вас недостатньо інформації про те, який внесок у розвиток фірми вносить ваш начальник. Шукайте джерела отримання даних. Напевно існують відкриті звіти про роботу вашої компанії, а в електронних архівах ЗМІ знайдуться інтерв'ю її перших осіб.
4
Отримавши необхідну інформацію, порівняйте економічні показники компанії до і після приходу вашого керівника . В ідеалі добре б зіставити цю статистику з показниками конкурентів.
5
Оцініть людський фактор. Ефективність роботи начальника - це ще й атмосфера в колективі, рівень відтоку і припливу кваліфікованих кадрів. Створення мотивації для персоналу - ще одне завдання для боса, який дорожить людським ресурсом.
6
Зведіть всі отримані дані в єдину таблицю, оцініть роботу вашого шефа по кожному з пунктів (наприклад, «обсяги продажів», «зростання заробітної плати персоналу», «розширення сфери діяльності компанії» за звітний період і т.д. ), порівняйте його показники з середніми для топ-менеджерів галузі. У підсумку ви отримаєте наочну достовірну картину ефективності роботи вашого керівника .