Як підключити акустичну гітару до комп'ютера.

На акустичну гітару , на відміну від електрогітари, ставлять як сталеві, так і нейлонові струни. Це унеможливлює установку на них традиційних звукознімачів. Існують спеціальні конструкції звукознімачів для електрогітар, сумісних з будь-якими струнами.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що від приклеювання корпусу гітари чого-небудь пошкоджується лак, що негативно впливає на акустичні якості інструменту. Тому встановлюйте саморобний звукознімач тільки на гітару , яку не шкода зіпсувати.
2
Візьміть п'єзоелектричний звуковипромінювач будь-якого типу. Якщо він забезпечений пластмасовим резонатором, зніміть його. У випадку, якщо у випромінювачі два пьезоелемента, в тому числі, різного розміру, з'єднайте їх паралельно. Приклейте звуковипромінювач мембраною до корпусу гітари якомога ближче до отвору резонатора, але так, щоб при грі не зачіпати його. Звуковипромінювач, що має отвір в металевій стінці, при приклеюванні зверніть цим отвором назовні.
3
Візьміть тонкий екранований кабель в ізоляції. Його оплетку підключіть до висновку випромінювача, з'єднаному з її корпусом, а центральну жилу - до залишився висновку. Закріпіть кабель таким чином, щоб він не заважав грати на інструменті.
4
Закрийте випромінювач пластмасовою кришкою, яку також приклейте. Вона повинна мати невелику товщину, щоб також не заважати грати на гітарі.
5
Візьміть штекер для навушників. Підключіть оплетку кабелю на його протилежному кінці до загального та середньому контаков штекера, а центральну жилу - до залишився контакту.
6
Вставте штекер в гніздо звукової карти комп'ютера, призначене для мікрофона. Запустіть програмний мікшер, включіть мікрофонний вхід і відрегулюйте його чутливість.
7
Для запису гри на гітарі використовуйте будь-яку відповідну програму, наприклад, Audacity. Врахуйте, що звукознімач описаної конструкції, на відміну від класичного, чутливий до шумів (він може навіть викликати акустичну зворотний зв'язок, аналогічно мікрофону), а особливо - навіть до дуже слабким ударам по корпусу гітари. Не допускайте їх під час гри.
8
Зробивши пробний запис, переконайтеся, що шипіння і фон змінного струму мінімальні.