Як вивести пляму від солярки. Як з одягу вивести солярку.

Можна бути дійсно акуратним людиною у всьому. Але вас при цьому ніщо не застрахує від неакуратності інших людей або від простого випадку. Що робити якщо ви виявили пляма від солярки на власному одязі?
Інструкція
1
Визначте його давність. Якщо пляма свіже, то воно завжди виводиться краще. Навіть якщо має велику площу покриття. Плями від солярки відносяться до категорії жирових плям. Жирове пляма не має чітких ліній і завжди темніше тканини. Але якщо пройшло вже достатньо часу, то воно буде ще й більш щільним на дотик, але світліше, ніж свіже.
2
Очистіть річ від пилу, але не мочіть. Скористайтеся для цього сухий білизняний щіткою. Прати тканину потрібно буде вже після того, як ви позбудетеся від плями.
3
Виверніть виріб на виворітну сторону.
4
Підкладіть під пляма дерев'яну дошку, обгорнуту марлею або щільною тканиною білого кольору. Краще буде, якщо дошка не матиме на собі фарб, так як є ризик, що речовини для очищення тканини роз'їдені і фарби, що призведе до утворення нових плям.
5
Перед основним процесом очищення ви можете пляма від солярки засипати сіллю або ж замазати шаром глини, яку змішують з водою до сметаноподібної маси. При цій процедурі частина жиру вбереться в сіль або глину.
6
Приготуйте засіб для виведення, яке будете використовувати. Є варіанти такого очищення за допомогою різних засобів. Це може бути бензин, розчинник нафроз С2, спеціальний засіб для видалення складних плям (яке можна знайти в магазинах) або ж засіб проти жиру, що використовується для миття посуду.
7
Візьміть тампон з вати або марлі (для цього складіть тканину в декілька разів), змочіть його в заготовленому розчині і почніть процес очистки.
8
Якщо є ризик, що тканина погано відреагує на хімічну чистку, постарайтеся перевірити це на непомітному або шовному ділянці вироби.
9
Очищайте бережно, промокаючи тканину засобом.
10
Щоб річ виглядала дійсно чистою, не забудьте обробити і тканина навколо плями.
11
Поперіть після цієї процедури виріб в пральній машинці хорошим порошком, здатним прибрати наслідки від жирового плями. Ці дані повинні бути вказані розробником на упаковці. Можна додати в барабан при завантаженні білизни і миючий засіб проти жиру.