Як розібрати Motorolla V3.

Телефон Motorola V3 при всіх своїх перевагах має порівняно крихкий дисплей. Тому розбирати його для заміни цієї деталі потрібно дуже часто. Порядок розбирання вельми специфічний.
Інструкція
1
Вимкніть телефон, від'єднуйте зарядний пристрій, зніміть акумулятор, SIM-карту, а при ремонті варіанту, обладнаного картою пам'яті - і її.
2
Для відкручування гвинтів скористайтеся шестигранною викруткою відповідного типорозміру. Не намагайтеся використовувати хрестову або шлицевую викрутку - шліци можуть бути безповоротно пошкоджені, і відкрити телефон стане неможливо.
3
Якщо заміні піддаються тільки дисплей або камера, пропустіть кроки, які стосуються розбиранні нижній частині апарату. Знімати акумулятор, SIM-карту і карту пам'яті необхідно все одно.
4
Виверніть два гвинти, один з яких розташований поруч з тримачем SIM-карти, а інший - з протилежного боку корпусу.
5
Зніміть задню кришку. Як інструмент для її відділення використовуйте SIM-карту. Виконуйте цю операцію обережно, щоб не пошкодити її.
6
З боку кришки, зверненої до USB-роз'єму, розташовані два стрічкових кабелю, що з'єднують вузли, розташовані в кришці, з вузлами, розташованими в корпусі телефону. Тому піднімайте протилежну сторону, щоб не пошкодити ці кабелі.
7
Вимкніть з'єднувачі від плати, розташованої в кришці.
8
Викриття чотири гвинти, розташованих із зворотного боку кришки, звичайної хрестової викруткою. Зніміть заземлювальну шину і накладку.
9
Зніміть прозору пластмасову кришку, а потім і плату. Динамік залишиться на місці. Якщо він несправний, зніміть і замініть його.
10
Акуратно відокремте наклейку, розташовану в батарейному відсіку.
11
розчепити шість засувок і зніміть клавіатуру.
12
Зніміть фальшпалень і виверніть чотири гвинти, розташовані навколо екрану.
13
Використовуючи як інструменту SIM-карту, відокремте кришку верхньої половини корпусу.
14
розчепити два з'єднувача, розташовані між дисплеєм і камерою.
15
Від'єднайте плату із зовнішнім дисплеєм і камерою, підчепивши її з боку, протилежного камері.
16
Замініть внутрішній дисплей або камеру, в залежності від того, що з них вийшло з ладу.
17
Зберіть телефон в зворотному порядку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xejM-02Z3JU