Як вибрати аватар.

При виборі аватарів ми часто не думаємо про наслідки їх сприйняття оточуючими. А адже аватар в інтернеті являє собою ту саму одежину, за якою зустрічають. І коли на вашому зображенні варто сумовита пика, до вас будуть ставитися так само.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - аватар.
Інструкція
1
Знайдіть персонажа, який відповідає вам. Можете вибрати, наприклад, аватар з аніме, це вважається ознакою того, що ви завжди знаходите те, що шукаєте. Однак ті, хто не дивиться і не дивився подібні мультфільми, просто не зрозуміють ваше зображення і навряд чи почнуть поважати. Людям не подобається чогось не розуміти або не знати, найчастіше це робить їх агресивними.
2
Поставте на аватар звичайну усмішку-смайлик, якщо не хочете довго мучитися з вибором. Це завжди викличе у навколишніх позитивний настрій. Хоча нерідко подібні люди виявляються мішенню циніків. Багато вважаю подібні аватари занадто простими, а їх власників - людьми, що ховають свої емоції.
3
Оберіть аватар з квітами, якщо хочете домогтися душевного спокою. Подібне відчуття поки залишається рідкісним явищем і доведеться дуже до речі, оскільки на форумах, блогах або інших майданчиках із запеклими дискусіями дуже мало хто згадує про душевному спокої.
4
Спробуйте вказати, що в душі ви м'який і пухнастий (або пухнаста). Для цієї мети підійдуть аватари з кошенятами і іншими «ніжними» і милими звірками.
5
Встановіть в якості аватара предмети спортивного інвентарю, якщо бажаєте показати вашу захопленість тим чи іншим спортом, можливо навіть, як любителя, якому просто подобається дивитися.
6
Оберіть аватар з власним фото, якщо повністю впевненості в собі. Іноді це може дратувати, і знайдеться багато незадоволених особистостей. Тому мало хто дозволяють собі подібну «розкіш», а зазвичай ті, хто завжди має авторитетну думку серед друзів. Іншими словами, якщо ви новачок на форумі, краще не ставте на аватар своє фото, інакше неодмінно станете предметом насмішок.
Корисна порада
Не слід ставити на аватар «крутий» автомобіль, зброю або купу грошей, цим ви явно продемонструєте своє самолюбство, і що у вас нічого цього немає. Серйозні люди, що володіють будь-яким з трьох компонентів або навіть усіма трьома, ніколи не поставлять собі такі аватари.