Як закласти дірку в гіпсокартоні.

Гіпсокартон - дуже зручний і широко поширений при ремонтних роботах матеріал. Але має він і свої мінуси. Зокрема, це його крихкість. На жаль, нерідкі випадки, коли в гіпсокартоні утворюється діра або пошкодження.
Вам знадобиться
  • - шматок дерев'яної рейки або металевого профілю,
  • - шуруповерт,
  • - 4 самореза для металу або дерева відповідно,
  • - латочка з гіпсокартону,
  • - шпаклівка.
Інструкція
1
Підготуйте латочку. З шматка гіпсокартону виріжте латку, яка буде повністю повторювати контури отвору, який необхідно закрити. Вам необхідно домогтися того, щоб латка повністю відповідала отвору. Для цього спочатку виріжте шматок «на око» - близький за формою і розмірами. Прикладіть вашу майбутню латку до сеті на місці отвору і олівцем окресліть контури. Тепер вимірюйте за допомогою інструментів, як і на скільки вам доведеться зменшити початковий шматок. Коли латочка нарешті готова, відкладіть її і приступайте до підготовчих робіт.
2
Візьміть дерев'яну рейку або металевий профіль. Вставте його в отвір таким чином, щоб краї рейки опинилися по різні сторони від діри, т. Е. Рейка перетинає отвір з внутрішнього боку стіни. Тепер прикріпіть рейку або профіль з обох боків за допомогою підходящих ситуації саморізів. Профіль повинен міцно триматися на гіпсокартоні зсередини, перекриваючи отвір.
3
Підійшла черга заплатки. Акуратно вставте її з отвором і прикріпіть саморізами до дерев'яної рейці або металевого профілю. Тепер діра забита і можна займатися вирівнюванням і обробкою. Візьміть стрічку-серпянку або звичайну марлю, складену в декілька шарів, і проклейте місця стиків гіпсокартону, щоб на поверхні не залишалося нерівностей. Це захистить згодом місця навколо заплатки від можливих тріщин.
4
Прийшла черга вирівнювання всього місця ремонтних робіт. Шпаклівкою, звичайним чином, зарівняти всі виступаючі місця і шорсткості. Якщо цього не зробити, то поверх фарби або шпалер виступатимуть сліди, наприклад, то саморізів. Коли шпаклівка висохне, можете приступати до приведення поверхні в потрібний вид. Тепер виконуйте звичайні ремонтні роботи - фарбуйте або клейте шпалери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=06DlPFuEtcE
Корисна порада
Після забивання отвори в гіпсокартону, в тому випадку, якщо поверхня пофарбована фарбою, не фарбуйте тільки місце ремонту. Дуже важко підібрати відтінок тон в тон, крім того, свіжа фарба буде дуже помітна. перефарбуйте всю поверхню заново.