Як поміняти патрон в люстрі. Як поміняти патрон на дрилі.

Іноді немає світла не тому, що лампочка перегоріла, а по більш серйозних причин, наприклад, вийшов з ладу патрон в який угвинчується лампочка. У такому випадку потрібно його заміна, що зробити зовсім не складно, як може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Вимкніть електропостачання в тому приміщенні, де ви збираєтеся поміняти патрон в люстрі. Якщо сказати іншими словами, то вам просто необхідно вимкнути в цій кімнаті світло. Включити ж його можна буде тільки тоді, коли ви все закінчите. Зробити це потрібно обов'язково, тому що в противному випадку вас може вдарити струмом при роботі.
2
Зніміть люстру із стелі. Для того щоб це зробити, спочатку вам необхідно опустити вниз захисний ковпак, а потім обережно від'єднати дроти. Після цього ви можете вже безпосередньо зняти люстру. В деяких випадках на перший погляд може здатися, що патрон и розташовані в люстрі таким чином, що можна її і не знімати. Але все-таки, якщо ви знімете люстру із стелі, замінити патрон вам буде набагато зручніше.
3
Викриття верхню частину патрон а з люстри. Зазвичай її неможливо не помітити, так як це - добре видима зовнішня частина патрон а. Далі ви повинні побачити керамічну основу патрон а, до якої безпосередньо прикріплені контакти.
4
Дістаньте з корпусу люстри керамічну основу патрон а. Зазвичай зробити це досить легко, і ніяких труднощів не виникає. Але будьте обережними і акуратними, не тягніть основу дуже різко або з великою силою, так як в іншому випадку ви можете випадково обірвати проводи, які до неї прикріплені.
5
Отсоедините дроти, які знаходяться з внутрішнього боку основи, від контактів, які розміщені на зовнішній стороні. Для цього вам знадобитися скористатися викруткою. З її допомогою вам необхідно викрутити ті болти, якими дроти прикріплені до контактів.
6
Замініть стару керамічну основу нової і виконайте всі дії в зворотному порядку. Для того щоб ви змогли перевірити правильність розташування контактів патрон а, необхідно прикласти до нього цоколь лампочки. Якщо останній відразу ж щільно прилягає до патрон у, тоді все в порядку.