Як позбутися від прищика на носі.

Прищик на носі здатний не тільки зіпсувати настрій, а й зірвати всі плани, адже його не виходить замаскувати навіть за допомогою спеціальних коректорів. Посприяти якнайшвидшому позбавленню від прища можна за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - йод;
  • - спирт;
  • - настоянка календули;
  • - ватяні палички;
  • - ватяні диски.
Інструкція
1
Йод має прогріває і розсмоктуючу дію, також вбиває і мікроби. Візьміть ватяну паличку і злегка змочіть її в йоді. Помастіть прищ, а якщо він сильно запалений, то потримайте близько 1 хвилини. Не переживайте, коричневий колір зійде вже через кілька годин. А якщо пляма від йоду залишилося на шкірі, нанесіть небагато жирного крему на нього, зачекайте кілька хвилин і вмивайтеся. Не використовуйте зеленку, ефекту від неї мало, а ось зелена пляма ще довго буде красуватися на вашому носі .
2
Допомогти здатний і звичайний медичний спирт. Але якщо ви вирішили використовувати саме його, то розведіть водою приблизно до отримання 70%, інакше шкіра почне лущитися. Спирт використовуйте так само, як і йод. Але обробляйте запалену шкіру кілька разів на добу. Уже через добу прищ почне розсмоктуватися.
3
Календула має бактерицидні властивості, тому дуже добре допомагає впоратися з усуненням прищів. Купіть настойку в аптеці і протирайте їй уражену ділянку шкіри. Якщо прищ сильно запалений, то робіть компрес. Змочуйте ватний диск в настоянці і прокладайте на прищ на 10 хвилин. Процедуру повторюйте двічі на день.
4
В аптеках продаються і спеціальні креми, які цілеспрямовано діють на усунення прищів. Запитайте у фармацевта, який засіб у них є в наявності. Але не варто забувати, що крем може і не допомогти, все залежить не тільки від виду прищика, а й від індивідуальних особливостей вашої шкіри.
5
Якщо вам так нічого не допомогло, то скористайтеся коректором або тональним кремом. Звичайно, прищ буде злегка помітний, але все ж не буде кидатися в очі. Приблизно через 2-3 дня регулярного використання коштів, спаде не тільки почервоніння, але і від прища не залишиться й сліду. Тільки регулярне очищення шкіри врятує ваш ніс від навали прищів.