Аромат парфумів: Як знайти свою ноту.

Парфуми бере свій початок у стародавньому Єгипті, де люди навчилися змішувати ароматичні речовини, роблячи з них запашні масла, воду та інші вироби. Саме в той древній час люди встановили вплив запахів на стан і настрій людини. Тому серед великої кількості парфумерних композицій, зібраних у відділах духів, потрібно зуміти вибрати такий аромат, який підходить саме вам.
Інструкція
1
Вибирайте черговий флакон духів, орієнтуючись не тільки на те, подобається вам аромат чи ні. Такий вибір найчастіше буває помилковим, оскільки в магазині ми відчуваємо тільки верхні нотки парфумерної композиції. Саме серце і заключні нотки аромату розкриваються значно пізніше.
2
Вибираючи аромат, пам'ятайте про те, що одні й ті ж парфуми на різних людях пахнуть по-різному. Так відбувається тому, що аромат парфумів змішується з запахом шкіри тіла, який у кожної людини особливий.
3
Вибираючи духи, задумайтеся про те, на що спрямований їх аромат, чи підходять вони по своїй дії саме для вас.
4
Вибирайте квіткові аромати, якщо ви схильні до депресій і меланхолії. Такі запахи знімають стомлення, захищають від нервового перенапруження, дарують легкість і покращують настрій. Приміром, аромат фіалки вселяє оптимізм, допомагає при стресах, поганому настрої. Запах червоної троянди бореться з важкими душевними ранами, приносячи заспокоєння. Квіткові аромати асоціюються з жіночністю, добротою, ніжністю, ранимою.
5
Вибирайте парфуми з цитрусовими нотками, якщо ви ведете активне життя. Цитрусові аромати заряджають бадьорістю й енергією на цілий день. Такі духи - ідеальний варіант для денного часу доби. Нотки лимона, апельсина, бергамота дарують радість життя, вселяють оптимізм. Цитрусові аромати асоціюються з енергією, молодістю, активністю.
6
Вибирайте гіркуваті аромати, якщо ви впевнені в собі і звикли всього добиватися. Терпкі, гіркуваті запахи трав (жимолость, полин, лаванда і ін.) Дарують спокій, допомагають впоратися з щоденними стресами і проблемами. Трав'яні аромати асоціюються з витонченістю, елегантністю, спокоєм і розкішшю.
7
Вибирайте парфуми з пряними нотками, якщо ви жіночні і сексуальні. Пряні аромати (кориця, сандал, ваніль, мускатний горіх і ін.) Вселяють відчуття впевненості в собі, розкривають таємні пристрасті. Духи з пряними нотками приваблюють чоловіків. Якщо ви хочете розкрити свою сексуальність в більшій мірі, виберіть духи з пряною композицією. Нотки прянощів асоціюються з привабливістю, пристрасністю, сексуальністю.
8
Вибирайте парфуми зі свіжими морськими ароматами, якщо ви волелюбні і любите пригоди. Морські аромати заряджають бадьорістю, піднімають настрій. Це запах свободи, безтурботності і безтурботності.