Як поповнити баланс через смс.

Серед операторів стільникового зв'язку вже давно ведеться змагання, головний приз у якому - збільшення числа клієнтів. Не проходить і місяця без нового тарифу або послуги. Для зручності користувачів мобільні оператори дозволяють переводити кошти з рахунку на рахунок за допомогою смс .
Інструкція
1
Як це працює? Ви можете поповнювати рахунок ваших рідних і близьких, навіть якщо вони не знаходяться поруч з вами. Ви можете переказувати гроші з одного свого рахунку на інший, розподіляючи кошти відповідно до ваших потреб. Ви можете попросити друзів позичити вам гроші на мобільний зв'язок, а потім повернути їх так само за допомогою смс .
2
Оператор стільникового зв'язку Мегафон надає послугу «Мобільний переклад». Наберіть на вашому телефоні наступну команду - * 133 * сума переказу * номер телефону абонента # і натисніть кнопку виклику. Далі вам прийде відповідь з проханням вислати код підтвердження в наступному форматі - * 109 * код підтвердження платежу # виклик.
3
Сума переказу повинна бути не менше 1 і не більше 500 рублів за один раз. При цьому залишок коштів на вашому рахунку не може бути менше 30 рублів. За 30 календарних днів абонент може перевести не більше 5000 рублів. Вартість послуги 5 рублів. У разі успішного переказу грошей ви отримаєте повідомлення у вигляді текстового повідомлення.
4
Аналогічна послуга з такою ж назвою надається компанією Білайн. Для того щоб зробити мобільний переклад необхідно зі свого мобільного телефону відправити заявку в наступному вигляді - * 145 * номер телефону абонента * сума # виклик. Після отримання відповіді, відправте підтвердження, наберіть * 145 * код підтвердження # виклик. Вартість послуги складає 5 рублів.
5
Сума одного переказу може складати від 10 до 150 рублів. На вашому рахунку при цьому повинно залишатися не менше 60 рублів. За добу дозволяється переводити не більше 300 рублів. Між двома перекладами повинно пройти як мінімум 2 хвилини.
6
Для тих, хто є одержувачем коштів на свій рахунок в мережі Білайн, також існує ряд обмежень. Так ви можете прийняти не більше 5 перекладів за добу. Після отримання переказу ви зможете самі переводити гроші тільки через 24 години. Після переведення на вашому особовому рахунку повинно бути не більше 3000 рублів.
7
Ви також можете заборонити переказ коштів зі свого телефону в мережі Білайн. Для цього наберіть команду - * 110 * 171 # виклик. Для зворотного підключення послуги необхідно зв'язатися з оператором служби підтримки.
8
Послуга з переказу коштів за допомогою смс в мережі МТС називається «Пряма передача». Її вартість становить 7 рублів за один переклад. Поповнювати чийсь рахунок можна регулярно, тоді ви заплатите 7 рублів один раз, інші переклади будуть безкоштовними.
9
Для разового поповнення рахунку наберіть - * 112 * номер абонента * сума від 1 до 300 рублів # виклик. Дочекайтеся смс з кодом підтвердження. Потім наберіть наступну команду - * 112 * код підтвердження # виклик.
10
Для регулярного поповнення рахунку наберіть - * 114 * номер абонента * цифру, що позначає періодичність поповнення рахунку (1-щоденне, 2-щотижневе, 3-щомісячне) * сума від 1 до 300 рублів # виклик. Дочекайтеся код підтвердження і відправте його в наступному форматі - * 114 * код підтвердження # виклик. Для відмови від регулярного переказу коштів на інший рахунок наберіть - * 114 * номер абонента # виклик.
11
Умови для тих, хто здійснює переказ зі свого рахунку в мережі МТС, наступні: мінімальний залишок на рахунку 90 рублів, максимально можлива сума переказів на добу 1500 рублів. Абонент, який приймає переклад, може отримати таким чином не більше 3000 рублів на добу.