Як придумати казку про тварин.

Сказки про тварин , провідних себе як люди, є улюбленою темою у дітей різного віку. До сих пір будь-яка доросла пам'ятає простакуватого ведмедя, який допомагав садити ріпу сільському мужику, і Лисицю патрикеевна, що крала гусей. Якщо ваш малюк щовечора вимагає нову історію, простіше і дешевше буде почати придумувати казки про тварин , ніж регулярно купувати нові книги.
Інструкція
1
Кожна історія повинна складатися з зав'язки, конфлікту, кульмінації і нарешті розв'язки. При відсутності одного з цих елементів цікавої казки у вас не вийде. Хоча, можливо, своєї мети ви досягнете, і дитина засне.
2
Виберіть тварин , які найбільше подобаються вашій дитині, і зробіть їх головними героями. Якщо малюк обожнює собак, пускай на пошуки пригод відправляється Шарик. А якщо дитина захоплена динозаврами, зробіть, щоб гостей у себе приймав тираннозавр Рекс.
3
Основні сюжетні повороти краще придумати заздалегідь і при необхідності записати. Тоді у вас не буде тривалих пауз, під час яких дитина буде вас смикати з питанням: «Ну, що ж далі?».
4
Найпростіше придумувати казку, відправивши головного героя в подорож. В цьому випадку у вас не виникне проблем з введенням нових персонажів в оповідання, адже в дорозі головний герой може зустріти яких завгодно тварин . Головне, захопившись описом Африки, не забувайте, що конфлікт і розв'язка в казці все-таки повинні бути присутніми.
5
Пишучи фантастичну історію, пам'ятайте, що тварини повинні дотримуватися елементарних правил безпеки. Адже малюк може і спробувати політати на парасольці, і зайнятися глибоководним плаванням, використовуючи тростинку замість дихальної трубки. Тому всі герої вашої казки повинні переходити дорогу на зелене світло, не грати в ножики і дотримуватися правил дорожнього руху, катаючись на велосипеді.
6
Дитині буде нудно слухати докладні описи природи, проте текст не повинен бути сухим. Замість «у дороги ріс дуб» краще сказати «у дороги ріс величезний розлогий дуб», але не варто описувати, як шелестіла його листя.
7
Пам'ятайте, що у вашої казки обов'язково повинен бути щасливий кінець. Також, щоб кожен вечір не придумувати нових героїв, ви можете закінчити казку так, щоб на наступний день можна було розповісти продовження.