Як здати товар в магазин. в перебігу якого часу можна здати в магазин телефон.

Іноді товар, який ви купили в магазині, чимось вас не влаштовує. Можливо, ви виявили на ньому шлюб, а може, просто зрозуміли, що поквапилися з покупкою. Згідно з російським законом про захист прав споживачів, більшість товарів протягом певного часу можна здати назад. Однак при цьому і покупцеві, і продавцю потрібно дотримуватися деяких умов.
Вам знадобиться
  • - товарний чек
  • - ярлик з покупки
  • - магазинна упаковка
  • - паспорт або інше посвідчення особи
Інструкція
1
Визначтеся, чому ви хочете здати товар назад. Якщо ви купили виріб і воно виявилося бракованим, протягом двох тижнів можна повернути його в магазин. Залежно від товару він або буде направлений на технічну експертизу, або замінений на новий. Якщо повернення відбувається в день покупки, вам можуть повернути гроші.
2
Якщо куплений непродовольчий товар справний, але вам з якихось причин не підходить, ви можете спробувати обміняти його на інший в тому магазині, де купували. Відповідно до закону, придбання належної якості та з гарантійними термінами поверненню не підлягають, однак на ділі все залежить від політики продавця.
3
У випадку, якщо магазин відмовляється прийняти назад бракований товар, ви можете написати скаргу в двох примірниках: на ім'я директора торгового закладу і в Росспоживнагляд. До заяви потрібно буде додати копії документів і чеки.
Зверніть увагу
- якщо ви повертаєте товар в магазин, він повинен бути у відмінному стані, в упаковці, як був при покупці. - У разі, якщо товар уже був знижений в ціні через якогось дефекту, повернути його не вийде. - Відповідно до закону, не можна повертати в магазин ліки, панчішно-шкарпеткові вироби, книги, ювелірні вироби та ще ряд товарів
Корисна порада
Завжди зберігайте чеки на всі товари, включаючи продовольчі, хоча б протягом декількох днів