Як пити капучіно.

Капуччино - ароматний кавовий напій, який цілком може зійти за ранкове ласощі. Капучіно зроблений на основі еспрессо, так що зберігає гіркуватий смак міцної кави. У той же час напій подається незмінно з піною збитого молока, що додає йому легкість і солодкість.
Інструкція
1
Капуччино - підбадьорливий ароматний напій, найкраще він підходить для початку ніжного ранку. Випийте капучіно за сніданком, вживаючи разом з ним круасан або іншу свіжу теплу булочку або тістечко.
2
Капуччино прийнято подавати і пити гарячим. Поки напій остигає для оптимальної для вас температури, можете поласувати ніжною молочною піною, яка завжди в надлишку покриває кави. Їжте теплу піну не поспішаючи маленькою ложечкою, яка подається разом з напоєм. Якщо ваш капучіно посипаний тертим шоколадом або корицею, ми можете розмішати наповнювач, а можете з'їсти разом з піною. Залиште трохи ніжних вершків для самої кави.
3
Якщо молочна піна здається вам занадто солодкою, розмішайте її ложечкою разом з основною частиною напою. Так ви досягнете балансу між гірким кави і солодким наповнювачем. При бажанні ви можете додати цукор або інший ароматизатор. Спробуйте капучіно, зачерпнувши його ложечкою, потім відпиває кави з чашки повільними маленькими ковтками. На відміну від гіркого еспресо, який все ж лежить в основі капучіно, цим м'яким напоєм прийнято насолоджуватися довго, поки він не охолоне. Смакуйте кожен ковток, при цьому нехай над вашими губами залишаються молочні «вусики».
4
У деяких кав'ярнях капучіно подають разом з трубочкою. Ви можете скористатися їй як ложкою, щоб перемішати напій, з'єднавши кави з молочною піною, і потім випити солодкий напій.
5
Чергуйте міцний гіркуватий кави і повітряну молочну піну, випиваючи капучіно шарами через соломинку. Хоча в основному так прийнято пити інший кавовий напій - латте.
6
В Італії, на батьківщині класичного капучіно, цей напій п'ють виключно вранці. А ось в інших країнах вживання капучіно в обід і ввечері вже не є блюзнірством, і цілком може замінити післяобідній десерт завдяки поєднанню солодких добавок.