Як приготувати підгодовування для риб. Як готувати кашу для підгодовування риби.

Збираючись на рибалку , мало взяти з собою гарну вудку. Знання потрібного і рибного місця також не вирішить всієї вашої проблеми. Дуже багато залежить від того, яка у вас з собою буде підгодовування.
Вам знадобиться
  • - мотиль або черв'яки;
  • - панірувальні сухарі, вівсяні пластівці або пшеничні висівки;
  • - вода;
  • - глина чи пісок.
Інструкція
1
Заготовте основу для вашого прикорму. Це має бути щось смачне, здатне приманити і роздратувати риб. Дуже добре в якості основи йдуть різні мотилі, дрібні опариші і черви. Мотилей можна зловити сачком на природі. Черв'яків необхідно накопати в землі. А личинки мух можна роздобути, якщо заздалегідь викласти на сонячне місце невеликий шматок м'яса і дати йому зіпсуватися.
2
Основу необхідно перетворити в кашу. Черв'яків для цього розрубують, а комах розтирають або дрібно кришать.
3
Приготуйте цементуючі компоненти. Для цієї мети можна використовувати панірувальні сухарі, вівсяні пластівці або пшеничні висівки. Сухарі можна як купити вже готовими, так і зробити самому. Нарізаний хліб спершу обсмажують і висушують, а після розмелюють в м'ясорубці. Вівсяні пластівці готують для підгодовування таким же способом.
4
Викладіть основу в капроновое відро. Додайте туди цементуючі компоненти. Їх має бути відсотків 60 від основної маси продуктів. Перемішайте все в сухому вигляді.
5
Порціями вливайте воду. Кожен раз ретельно розмішуйте склад. В результаті у вас не повинна бути занадто в'язка маса. І набагато краще, якщо вода для підгодовування була вами спеціально набрана в тому водоймі, в якому ви плануєте рибалити.
6
Склад хорошого прикорму залежить від виду риб, яких ви збираєтеся ловити. Мова йде про різницю між глибоководними і верховодних рибами. Для риб, що живуть на глибині, підгодовування повинна бути досить тяжкою, щоб вона могла досягти дна. Але не сильно в'язкою, щоб її добре розмивало за площею. Тому в блюдо можна додати трохи звичайної глини чи піску. Це збільшить вагу кидаємо кульки. Обсяг такої прикормки за один раз повинен бути в розмірі курячого яйця.
7
Рибам, плаваючим на поверхні, необхідна підгодовування легка, здатна довго залишатися на плаву. Вівсяна каша з успіхом забезпечить такий ефект. За один раз кидайте рибам у воду кульку розміром не більше волоського горіха.
8
Щоб підгодовування краще збереглася, тримайте її в поліетиленовому пакеті або капроновому відрі. При цьому під час процесу риболовлі періодично змочуйте її, щоб вона не втрачала своєї привабливості для риб.
Зверніть увагу
Знайте, що чим краще йде клювання, тим частіше кидають прикорм в воду. До того ж, якщо ви рибалите при сильній течії, то прикорму піде значно більше, ніж при стоячій воді.