Як відучити собаку кусати руки. відучити собаку дряпати при грі.

Отже, у вас вдома оселилося забавне дзявкають створення. Але от проблема - собака при цьому норовить покусати руки всім, хто хоче проявити до неї свою дружелюбність. Як же з цим боротися?
Інструкція
1
Якщо цуценяті немає ще 4 місяців, то проблема з кусанням у нього цілком дитяча. Його молочні зубки випадають, а на їх зміну ростуть постійні. Через це у нього сверблять ясна, і він кусає і гризе все, що трапляється на шляху.
2
Ні в якому разі при цьому не бийте вихованця! І навіть не підвищуйте на нього голос. Собаки прекрасно чути інтонації і розуміють настрій господаря. Ваш голос має звучати твердо і впевнено, але не зло.
3
Скомандуйте заборону на укус і струсіть вашого вихованця, взявши його за шкірку. Подібним чином мама-собака виховує своє потомство. Тому ваш жест буде витлумачений правильно. Почекайте хвилин десять. Переконайтеся, що тварина послухалося вас, і тільки після цього продовжуйте ласку. Інакше цуценя може вирішити, що ваші дії лише частина гри.
4
Замість струшування пригніть морду цуценяти до землі, також взявши його за шкірку. Команда заборони при цьому теж має бути присутня. Заборонними можуть бути фрази «фу!», «Не можна!» Або «припини!», Сказані з певною інтонацією. Чи не продовжуйте далі гру, поки не зрозумієте, що цуценя засвоїв правило.
5
Також при прикусі можна різко і голосно взвізгнуть. У світі собак вереск є показником болю. А звичайна домашня собака не хоче завдавати болю своєму господареві, тим більше випадково.
6
Відволічіть його від вашої руки . Засуньте йому в пащу іграшку, здатну зайняти якомога більше місця. Тоді він почне гризти саме її. Іграшка не повинна бути зшите із тканини. Щеня може її розірвати на частини і проковтнути шматки. В ідеалі купите спеціальну кісточку з жил в зоомагазині. Вона не заподіє шкоди і буде хорошим помічником в боротьбі зі зростаючими постійними зубами собаки.
7
Щоб уникнути прикусу просто зайвий раз уникайте класти руки в пащу до тварини. Годуєте з невеликої відстані або тільки в мисці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Va8_wjR_6Wg