Як лікувати вуха у кота. Як лікувати кліщ у вухах у котів.

Захворювання вух у кішок зустрічаються досить часто. Будь-який запальний процес може привести до глухоти тварини, що знизить якість його життя. Тому починайте негайне лікування відразу, як тільки ви помітили зайве виділення сірки, а також свербіж (кіт починає сильно чесати вухо).
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - вушні краплі;
  • - мазь;
  • - ватяні палички;
  • - ватяні диски.
Інструкція
1
Віднесіть тварина на прийом до ветеринара. Краще буде, якщо лікар огляне вухо і призначить лікування. Якщо ж ви не можете або не хочете йти до фахівця, починайте проводити самостійне лікування, але в цьому випадку доведеться використовувати комплексний препарат. Іноді ефективність терапії зводиться до нуля, так як необхідні інші засоби.
2
Купіть в аптеці краплі: Ear Mite, Барс, Дікрезіл, Детернол або будь аналогічні. Вони не тільки борються із запаленням, але й усувають вушного кльошу, якщо він є. Не забудьте придбати перекис водню і мазь Конькова, Вількенсона або сірчано-Дегтярна, ватяні диски або вату. Коли все буде куплено, приступайте до безпосередньої обробці вух, але не забудьте прочитати інструкцію до всіх препаратів.
3
Закапайте тварині у вухо перекис водню, при цьому міцно тримайте його, так як вона почне шипіти, а кіт вириватися. В результаті він може вас подряпати. Після цього акуратно почистіть вухо ватним диском. Якщо є скупчення сірки на стінках, то змочіть ватку і видаліть відкладення. Якщо перекис водню не вийшла з вуха повністю, то видаліть її залишки ватною паличкою. Не бійтеся, ви не пошкодити барабанну перетинку зважаючи Г-подібного будови вуха.
4
Закапайте краплі у вухо і злегка помасажуйте його. Зачекайте кілька годин і змастіть зовнішнє вухо маззю. Якщо у вашої тварини вушний кліщ, то обробляйте не тільки всередині, а й зовні вуха.
5
Обробку проводите кілька разів на день. Точну інформацію прочитайте в прикладеної до крапель анотації. Деякі засоби необхідно закопувати всього раз на добу, інші 4-5 разів.
6
Якщо кота не перестають турбувати вуха, зводите його все-таки в лікарню. Можливо, що у тварини всього лише вушні пробки, а не запалення або кліщ. Тільки ваша турбота допоможе коту придбати здоров'я.