Як спіймати видру.

Видра - дуже цінний промисловий хутровий звір. Зловити її - радість для будь-якого мисливця. Однак зловити цього розумного спритного звірка не так-то просто. Основний спосіб полювання на видру - ловля за допомогою капкана.
Вам знадобиться
  • - капкан №4-5;
  • - кілочок;
  • - вантаж.
Інструкція
1
Визначте місце проживання сім'ї видр. Зазвичай ділянку полювання у видри дуже великий - до 15 км по річці. Полюючи, видра залишає на березі великі й широкі сліди, які складно переплутати з будь-якими іншими. На землі можна помітити ланцюг парних слідів, оскільки видра переміщається стрибками. Найважче знайти місце самої нори, бо біля неї звірок зазвичай слідів не робить. Вибравшись з нори, він відразу пірнає у воду, пропливає деяку відстань і лише потім вибирається на берег.
2
Оберіть місце для установки капкана. Зазвичай мисливці використовують таку біологічну особливість видри: свій туалет вона влаштовує поза нори, спеціально піднімаючись на берег. У посліді тваринного зустрічається багато риб'ячої луски, тому виявити місце туалету буде нескладно. Тут можна поставити капкан, і з'явиться шанс зловити звіра.
3
Також розставте капкани біля ополонок, поруч з норами, на бобрових греблях, у місцях бобрових вилазить, якими часто користуються видри. Ця тварина досить сильне, з дрібного капкана воно зможе вирватися без проблем, тому використовуйте капкан №4-№5.
4
Встановіть капкан у воду на глибину приблизно 30-40 сантиметрів, злегка замаскуйте його. Не забудьте прив'язати його до кілочка або до потаску. До капкана також можна прив'язати вантаж, що зменшить опору тваринного і прискорить утоплення.
5
Металевий трос сховайте під водою, щоб не злякати звіра. Видри - дуже розумні створіння, якщо вони почують якийсь новий підозрілий предмет, вони ні за що не стануть користуватися даними виходом з нори і постараються обійти ловушку.Видра - красиве, кмітливе тварина. Вона досить легко приручаються і добре почувається в неволі. Останнім часом цього звірка дуже активно винищують, на Чукотці їх майже не залишилося. Не вбивайте це прекрасне істота тільки заради забави.