Як лікувати лакунарну ангіну. ангіна лакунарна лікування.

Для лакунарной ангіни характерні відмітні симптоми: біль в горлі, утруднення ковтання, першіння; лихоманка; гострий початок захворювання; збільшення підщелепних та інших груп лімфовузлів на стороні поразки. При візуальному огляді мигдалини збільшені в розмірах, на поверхні (в лакунах) маються гнійничкові нальоти.
Інструкція
1
З першого дня захворювання лікарем призначаються антибіотики широкого спектру дії: макроліди, пеніциліни і напівсинтетичні пеніциліни, цефалоспорини у вікових дозуваннях. Необхідно для правильного підбору антибіотиків для лікування лакунарной ангіни провести бактеріологічне дослідження і визначити чутливість виявленого збудника до антибіотиків.
2
Для зняття симптомів інтоксикації застосовуються антигістамінні препарати, які сприятимуть зменшенню набряку в області мигдалин, що в свою чергу призведе до полегшення дихання і ковтання. Можна приймати супрастин, тавегіл, кларитин, піпольфен (для дорослих - 1 таблетка 2 рази на день, для дітей відповідно до віку і вагою).
3
Призначається аскорбінова кислота (вітамін С) для зміцнення судинної стінки і підвищення імунітету. Ефективним лікарським препаратом вважається аскорутин, який містить в складі аскорбінову кислоту і рутин.
4
Жарознижуючі засоби призначаються при температурі тіла вище 37.5 градусів. Застосовують безпечні та ефективні жарознижуючі препарати (парацетамол, нурофен), при високій лихоманці призначається літична суміш, що складається з анальгіну і димедролу.
5
Для ефективної профілактики ускладнень (ревматизму, пороків серця) і незалежно від температури тіла у хворого, необхідний прийом аспірину (ацетилсаліцилової кислоти) в дозі - 1 таблетка 3 рази на день.
6
Рясне пиття у вигляді чаю з лимоном, морсу; полоскання горла відварами шавлії, ромашки аптечної і лужними растворамі.Строгій постільний режим на весь період ліхорадкі.Прі необхідності призначаються симптоматичні засоби (засоби від кашлю, судинозвужувальні краплі в ніс і інші).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gvj67fNx1K0