Як бути невидимим в інтернеті. Як в інтернеті бути невидимим.

Сьогодні вже ні для кого не секрет, що гадана анонімність в інтернеті дуже умовна. Так, при відвідуванні сайтів і форумів у вас не питатимуть паспортне ім'я або реальну адресу проживання. В цьому немає ніякої необхідності, ваш IP сам скаже все за вас. А заодно власник відвіданого сайту може дізнатися версію вашої операційної системи, тип браузера, а часто і такі суто приватні речі як структура жорстких дисків вашого комп'ютера і розташування файлів на ньому.
Інструкція
1
Однак все це зовсім не означає, що потрібно негайно припинити користуватися інтернетом. Потрібно тільки робити це правильно, максимально забезпечуючи власну безпеку. Головне, що для цього потрібно: необхідність приховувати свій реальний IP-адресу та поштову скриньку. Так само дотримуйте елементарну обережність і намагайтеся по можливості не розміщувати в інтернеті ніякі особисті дані: свій номер телефону, адресу проживання, свої фотографії.
2
Приховати свій IP-адресу при відвідуванні сайтів можна кількома способами. Найпростіший і доступний - це використання анонімних проксі-серверів (анонімайзерів), працюючих в режимі онлайн-сервісів. Проксі-сервер (від англ. Proxy - посередник) - це своєрідний посередник між вашим комп'ютером та інтернетом. Виходячи в мережу, ви спочатку підключаєтеся до проксі-сервера, а вже потім переходите на ваші сайти. В результаті власники цих сайтів можуть отримати не ваш реальний IP, а адресу проксі-сервера.
3
В даний час в інтернеті існує досить багато безкоштовних анонімайзерів, скористатися якими може будь-яка людина. Працювати з ними дуже просто, оскільки ці проксі використовують звичний веб-інтерфейс. Вам потрібно просто зайти на сторінку Анонімайзера і ввести в поле для серфінгу адресу того сайту, який ви маєте намір відвідати. Одним з найбільш відомих російськомовних анонімайзерів на сьогодні є www.anonymizer.ru. Але так само ви можете самостійно знайти ще безліч аналогічних сервісів, просто ввівши в пошукову систему запит «анонімні проксі» або «анонімайзери».
4
Анонімайзери дозволяють вільно серфити інтернет і переглядати сторінки, проте багато форуми та гостьові часто забороняють користувачам залишати повідомлення через анонімні проксі. В цьому випадку вам буде потрібно внести деякі зміни в налаштування вашого браузера, щоб приховати свій IP, але створювати видимість звичайного з'єднання. В інтернеті існують цілі списки анонімних проксі-серверів, які користувачі можуть використовувати безкоштовно або за невелику плату. У цих списках містяться IP анонімних проксі і номера портів, через які має здійснюватися з'єднання. Вам буде потрібно знайти відповідний працюючий проксі, а потім змінити настройки браузера таким чином, щоб всі з'єднання з інтернетом йшли через проксі-сервер. В якості використовуваного проксі вкажіть обраний вами IP і введіть номер відповідного порту.
5
Якщо ви не дуже впевнено орієнтуєтеся в налаштуваннях свого браузера, але вам необхідно зробити своє переміщення по інтернету повністю анонімним, ви можете скористатися спеціальними програмами. Зокрема, однією з найбільш ефективних є програма TOR (англ. The Onion Router), яку безкоштовно можна скачати за адресою https://www.torproject.org. На цьому ж сайті ви можете прочитати докладну інструкцію і пояснення по роботі з програмою. Встановивши ТОР-браузер на свій комп'ютер, ви зможете не тільки безпечно переміщатися по мережі, повністю приховуючи свій IP, але і створювати власні сайти, залишати повідомлення і обмінюватися поштою. Єдиний недолік цього програмного забезпечення - помітне зниження швидкості з'єднання, що може створювати певні незручності.
Іноді людина готова на найбожевільніші вчинки, заради того щоб залучити до себе увагу. Але бувають у житті ситуації, коли хочеться перетворитися на «людину-невидимку». І це цілком можливо зробити.
Інструкція
1
Зовнішній вигляд людини - це те, що в першу чергу привертає увагу людей. Тому, якщо ви хочете злитися з натовпом, виключіть все, за що може «зачепитися погляд». Забудьте про яскравому одязі, помітних аксесуарах, ефектних зачісках, зухвалій макіяжі, сміливому манікюрі і помітних прикрасах.
2
Підберіть для себе середній за якістю наряд непомітного кольору (сірого, темно-синього, коричневого), який не буде надто підкреслювати контури вашої фігури. Надіньте, наприклад, неяскравий однотонний пуловер, трохи мішкуваті джинси і нейтральну взуття. Якщо у вас стильна стрижка або яскравий колір волосся, приховайте волосся під темною трикотажної шапкою і злегка натягніть її на лоб. Завдяки такому зовнішньому вигляду ви легко загубитися в натовпі.
3
Контролюйте свої емоції. Якщо не хочете привертати уваги, при спілкуванні з іншими людьми не повинно бути активною міміки, розгонистих жестів і виразної мови. Говоріть приглушеним голосом, не робіть різких рухів і не смійтеся занадто голосно.
4
В основному, увагу привертають люди, які «відкриті світу». Проявляйте повну незацікавленість і, швидше за все, вам дадуть відповідь тим же. Продемонструйте оточуючим, наскільки глибоко ви занурені в себе: трохи опустите голову, ідіть швидко і при цьому дивіться під ноги.
5
Будьте пасивні в спілкуванні з людьми. Не проявляйте ініціативу в розмові і не дивіться на співрозмовника. Але ні в якому разі не йдіть від бесіди занадто відверто, щоб не образити людину. Односкладово погоджуйтеся, монотонно підтакуйте і знизують плечима. Подібна поведінка не дратуватиме співрозмовника, але бажання продовжити розмову з вами у нього зникне.
6
Якщо вас запросили на захід, і ви хочете залишитися непомітним, прийдете туди раніше за інших. В приміщенні займіть місце біля стіни або в кутку. При цьому можна зробити вигляд, що ви щось дивіться в телефоні або розглядаєте щось за вікном.