Як порахувати кількість сторінок на сайті.

Кожному веб-майстру час від часу доводиться стикатися з необхідністю підрахунку сторінок як на своїх сайтах, так і на сайтах конкурентів. Звичайно, пошукові системи, які індексують сайти, дозволяють отримати певні відомості про кількість сторінок ресурсу. Але проблема в тому, що вони індексують не всі сторінок и, а тільки ті, які відповідають умовам їх алгоритмів. Тому кількість реальних сторінок на сайті і кількість сторінок в індексі ПС можуть істотно різнитися.
Інструкція
1
Для того щоб точно підрахувати кількість сторінок інтернет-ресурсу найпростіше скористатися автоматично генерується картою сайту (Sitemap). Якщо ваш сайт порівняно не великий, ви можете скористатися особливим онлайн-сервісом для генерації карт сайтів та підрахунку сторінок XML-Sitemaps.com (http://www.xml-sitemaps.com).
2
Для цього зайдіть на зазначений ресурс, який за замовчуванням завжди відкривається на вкладці "Free Online Sitemap Generator", тобто безкоштовний онлайн-сервіс. Введіть URL (інтернет-адреса) вашого сайту в порожнє поле і натисніть кнопку «Start». Через деякий час сервіс згенерує карту вашого сайту.
3
Після завершення роботи сервісу, ви будете переадресовані на сторінок у, отображающую деталізацію карти сайту. У ній ви знайдете інформацію про кількість сторінок на сайті , непрацюючих посилання, змісті XML-файла і посиланням на файл з картою сайту. Скористайтеся цією посиланням, щоб завантажити карту сайту в кореневої каталог свого сайту.
4
На жаль, цей сервіс є умовно-безкоштовним і розрахований на сайти, що містять не більше 500 сторінок . Якщо ви хочете обробляти з його допомогою більш великі сайти, вам доведеться зареєструватися і отримати персональний платний доступ до сервісу. Вартість програми становить 19,99 $. Якщо ви вирішили придбати платну версію, перейдіть на другу вкладку сайту "Unlimited Sitemap Generator". На цій сторінок е ви знайдете докладну інструкцію англійською мовою з описом можливостей сервісу та правилами його використання, а так же кнопку для процедури оплати за допомогою системи PayPal.
5
Якщо ви створюєте свої сайти за допомогою поширених CMS (систем управління сайтами), ви можете скористатися розробленими для них плагінами при складанні карти сайту і підрахунку кількості сторінок . Зокрема для поширеною cms Joomla існує відмінний модуль SEF Service Map, що дозволяє генерувати карти сайту і працювати з ними. Система Word Press має спеціальний плагін для генерації сайтмап, який потрібно буде додатково встановити.