Як створити повноцінний сайт.

Власний повноцінний сайт можна замовити або зробити самостійно. Головне - потрібно поставити чіткі завдання перед собою або розробником ресурсу. Створити повноцінний і високоякісний портал своїми силами можна легко, важливо знати, з чого почати.
Вам знадобиться
  • - CMS;
  • - Photoshop або CorelDraw.
Інструкція
1
Визначтеся з напрямом майбутнього повноцінного сайт а (візитна картка фірми, інформаційний портал, комунікативний центр, онлайн-магазин) і його розміткою.
2
Проаналізуйте топ першої десятки у видачі пошукових систем по напрямку вашого сайт а. Наприклад, якщо ваш сайт буде присвячений ландшафтному дизайну, наберіть цей запит в пошукових системах Google і Yandex. Відкрийте топ10 сайт ів і подивіться їх дизайн, кількість і тематику статей, фотографії, відео.
3
Складіть власну схему сайт а, щоб повністю відобразити всі свої бажання. Її можна намалювати на аркуші паперу. Повернемося до прикладу. Сайти про ландшафтний дизайн в топ10 мають фотогалерею, новини, цікаві статті по темі, відеоуроки. Значить, в розробляється порталі все це повинно бути.
4
Додайте в структуру сайт а форум і блоги, якщо він буде використаний для приватних цілей. Для корпоративного ресурсу обов'язковим буде наявність форми зворотного зв'язку, для інтернет-магазину - інтерактивний каталог продукції та форма бронювання замовлення.
5
Вивчіть одну з систем управління сайт а (CMS) і основи веб-дизайну. За допомогою CMS ви зможете створити унікальний сайт і розташувати всі елементи структури так, як ви собі уявляєте. Система управління дозволяє легко підключати різні інформери, форум, блоги, вставляти матеріал, каталог продукції і т.п. Без веб-дизайну зробити повноцінний оригінальний сайт не вийде.
6
Створіть унікальний стиль свого ресурсу. Яскравими відмінними рисами вашого порталу можуть стати неабияке оформлення, навігація, хмара тегів в футере, незвичайні кнопки.
7
Враховуйте думку оточуючих при створенні сайт а. Вибираючи стилістику, опитаєте кілька людей, що їм подобається в сайт ах, що ні.
8
Наповніть сайт контентом, при цьому варто використовувати не тільки текстову інформацію, але і графічну. Прекрасно, якщо ви зможете підібрати відео по темі вашого сайт а.
9
Додайте сайт в індекс. Для цього створіть особистий кабінет в Яндексі. Зайдіть у вкладку «Веб майстер».
10
Довірте просування сайт а професіоналам, щоб ваш ресурс став повноцінним і користувався попитом у людей. Без просування і пошукової оптимізації неможливо залучити гідну кількість відвідувачів, і сайт не потрапить в топ10 видачі пошуковиків.
11
Не чекайте блискавичної віддачі від роботи вашого повноцінного сайт а, оскільки тільки процес індексації тривати від двох тижнів до місяця. Для просування вашого проекту на початкових етапах можна використовувати оффлайн-рекламу або, наприклад, позитивний піар на різних форумах.
Корисна порада
Найбільш популярні CMS: Joomla, Drupal, WordPress, Instant