Як створити шаблон сторінки.

Створювати шаблони сторінок, а також розміщувати їх в мережі дозволяє додаток WordPress. Робити це дуже просто. Усього за кілька хвилин можна створити новий шаблон, задати потрібні налаштування і розмістити його в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - Додаток WordPress;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму WordPress. Файли, які визначають шаблони , розташовані в папці з темою. Щоб створити власний шаблон, достатньо відкрити новий файл.
2
Задайте ім'я вашого нового шаблону, наприклад, snarfer.php. Назвати файл можна як завгодно, головне, щоб він був з розширенням .php (команда reserved Theme filenames дозволяє дізнатися про імена, які забороняється використовувати системою; це спеціальні назви, зарезервовані додатком для внутрішнього використання).
3
Скористайтеся одним із вже існуючих шаблонів програми, якщо бажаєте заощадити час. На їх основі можна створити власний шаблон, скопіювавши необхідний файл, наприклад, з index.php або page.php у щойно створений snarfer.php, після чого оформите заголовок, як зазначено вище.
4
Підправте код PHP і HTML. Це набагато швидше, ніж набирати все "з нуля". Оформіть шаблон в залежності від вашої фантазії і переслідуваної мети. Помістіть в нього всі необхідні дані. Краще вказувати найбільш часто використовувані текстові структури.
5
Збережіть шаблон сторінки. Тепер додаток автоматично помістить його в папку з темою, де він стане доступним для вибору при створенні або правки сторінки.
6
Отструктуріруйте шаблони для майбутнього сайту. Для цього через меню Administration перейдіть до вкладки Write Page і клікніть на який випадає у верхньому кутку список "Page Parent". Тут можна вказати перелік всіх створених шаблонів. Для перетворення шаблону в батьківську сторінку або підсторінку виберіть відповідний пункт у випадаючому меню. Тепер ви отримали правильно оформлений каталог сторінок, готовий до розміщення в мережі.
Зверніть увагу
Під час створення або редагування сторінки настройка шаблону не з'явиться, поки ви не завершите створення хоча б одного шаблону і не збережіть його.