Як викласти сайт на сервер.

Функціонування сучасних сайтів , як правило, базується на синтезі багатьох технологій. Навіть невеликі сайти сьогодні побудовані на основі CMS і використовують бази даних для зберігання інформації. Тому розробка і тестування web-ресурсів ведеться на локальних комп'ютерах з установленими http- серверами і програмним забезпеченням, що відтворює «бойові» умови. Після закінчення розробки залишається тільки викласти сайт на сервер, щоб почати його експлуатацію.
Вам знадобиться
  • - FTP-клієнт;
  • - облікові дані для підключення до сайту по FTP;
  • - браузер;
  • - облікові дані для входу в адміністративну панель хостинг-акаунта;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Підключіться до сервера, на якому повинен розташовуватися сайт, за допомогою програми FTP-клієнта. Облікові дані для здійснення підключення до сервера по протоколу FTP, як правило, висилаються в листі після реєстрації хостинг-акаунта. Їх також можна дізнатися на сайті хостинг-акаунта або в адміністративній панелі хостингу.
2
Скопіюйте весь вміст сайту з локального комп'ютера на сервер. Використовуючи FTP-клієнт, вивантажите на сервер файли скриптів, зображень, html-документів, відео, і т.д. При необхідності змініть права доступу до файлів. Так, зміна прав може знадобитися для коректної роботи деяких серверних скриптів.
3
Створіть бази даних, якщо це необхідно для забезпечення функціонування сайту. Увійдіть в адміністративну панель хостинг-акаунта. Перейдіть до розділу управління базами даних. Додайте бази даних з потрібними іменами. Додайте користувачів баз даних. Запам'ятайте або запишіть облікові дані доданих користувачів.
4
Створіть таблиці в базах даних і заповніть їх інформацією. Якщо є скрипти створення таблиць, необхідних для функціонування ресурсу, виконайте їх. Якщо є дампи даних, завантажте їх в бази. Найчастіше завантаження даних з дампов може бути проведена в тому ж розділі адміністративної панелі, де створювалися бази. Виконання довільних SQL-скриптів і завантаження дампов також зручно робити через інтерфейси засобів адміністрування конкретної СУБД (таких як phpMyAdmin, phpPgAdmin), які, як правило, встановлені у кожного хостера.
5
Відредагуйте конфігураційні файли сайту, якщо в цьому є необхідність. Відредагуйте файли на локальній машині. Завантажте їх на сервер.
6
Конфігуруйте сервер для роботи web-ресурсу. Проведіть настройку планувальника завдань, обробників і редиректоров пошти. Налаштуйте резервне копіювання, якщо в адміністративній панелі є така опція.