Як отримати подвійне громадянство.

Добре там, де нас немає, говорить російська приказка. Дійсно, останнім часом зросла кількість охочих придбати статус громадянина іншої країни, і в кожного з них є свій виправдувальний стимул. Існують якісь правила, дотримуватися яких стоїть будь з тих, хто вирішив отримати другий паспорт.

Інструкція
1

Визначтеся з вибором країни. Тут вирішальним буде відповідь на питання, чого ви чекаєте від іншого громадянства. Мета може бути різною: зміна клімату та географічній території, бажання жити в економічно стабільній країні, реалізація своїх здібностей, відкриття власної фірми тощо

2

Зберіть максимально необхідний обсяг інформації про приймаючій країні та її законодавчої бази в області іммігрантів (чи передбачена законом можливість отримати подвійне громадянство, або проживання обмежено видом на проживання).

3

Вивчіть всі програми, за якими можливий переїзд в іншу країну. Доцільно розглянути візові категорії тієї або іншої держави, і підібрати найбільш оптимальну і відповідну для вашого випадку. У цьому можуть допомогти різні агентства і бюро, що займаються імміграційними питаннями.

4

Розрахуйте свої фінансові та часові можливості. Як правило, отримати подвійне громадянство не так просто. Це процес тривалий і фінансово затратний. Тому необхідно точно знати, що ваше рішення правильне, будь-яка помилка може призвести як до втрати часу, так і до втрати грошових коштів. Запасіться терпінням, процес ходіння по різних інстанціях досить трудомісткий.

5

Зберіть усі необхідні документи, які можуть від вас вимагати в посольстві приймаючої країни. Перелік документації, необхідної для подання заявки на отримання візи, можна знайти на відповідних сайтах.

6

Зверніться до допомоги професійних фахівців, які допоможуть вам у вирішенні спірних питань (наприклад, у випадку подачі апеляції при відмові). Допомога висококваліфікованих юристів здатна уберегти від багатьох невірних кроків і максимально прискорити процес. Звичайно, для цього доведеться понести додаткові витрати (послуги фахівців коштують досить дорого), але зате гарантія отримання візи, а потім і другого паспорта, різко зростає.