Як налаштувати підключення qip.

Деякі користувачі, напевно, ніколи не замислювалися, чому розробники програм інтернет-пейджінга постійно випускають нові версії. Відповідь має бути логічним: виправляють недоліки колишніх версій і додають нові функції до вже існуючих. Найчастіше, це відбувається ще тому, що часто оновлюється icq-протокол.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення QIP Infium.
Інструкція
1
Якщо користуватися постійно одній і тій же версією програми, можна помітити, що іноді з'єднання з сервером icq.com розривається, в деяких випадках зв'язок з сервером може бути втрачена до нового оновлення програми. При виникненні такого випадку можна скачати нову версію програми або спробувати налаштувати стару версію.
2
Перш за все, необхідно скачати програму, якщо у вас її ще не було. Це зробити можна на сайті qip.ru. Дане програмне забезпечення абсолютно безкоштовне, тим більше це продукт нинішнього рунета, що удвічі приємніше.
3
Під час установки рекомендується слідувати підказкам пакета інсталяції, але, бажано, зняти позначки з пунктів «QIP-Онлайн», «QIP-пошук» і т. Д., Т. Е. Елементів, які можуть змінити роботу вашого браузера. Якщо міркувати логічно - додаткові компоненти вам не потрібні.
4
Запустіть програму, двічі клацнувши лівою кнопкою миші по значку програми на робочому столі. Якщо значка QIP Infium на робочому столі не виявилося, натисніть меню «Пуск», виберіть пункт "Всі програми", натисніть на папку QIP Infium і клацніть по однойменному значку.
5
У вікні необхідно створити свій профіль або ввести дані вже існуючого облікового запису. Після завантаження програми натисніть кнопку «Меню» (знаходиться в нижній частині програми) і виберіть пункт "Налаштування".
6
У вікні, перейдіть до розділу «Облікові записи». У правій частині вікна знайдіть пункт ICQ і навпроти відповідного номера натисніть посилання «Налаштувати» .В вікні «Параметри ICQ» виберіть розділ «ID клієнта», вкажіть значення ICQ 6 в поле «Доступні ідентифікатори».
7
При неможливості з'єднання з сервером, що було описано в самому початку даного матеріалу, необхідно налаштувати конфігурацію «Проксі-сервера». Натисніть на кнопку «Меню» в головному вікні програми, виберіть пункт "Налаштування", потім виберіть розділ « Підключення ».
8
У вікні зніміть позначку з пункту «Встановити налаштування проксі вручну». В поля вставляємо інформацію, отриману раніше від вашого провайдера. Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити це вікно.
Система миттєвого обміну повідомленнями ICQ завоювала воістину глобальну популярність, об'єднавши мільйони людей. Популярність її стала настільки великою, що крім офіційного клієнта ICQ створено кілька альтернативних клієнтів.

Вони, як правило, мають більшу функціональність, позбавлені від завантаження реклами, а також відрізняються компактністю і дбайливим ставленням до ресурсів. Найбільш популярним з альтернативних клієнтів ICQ ось уже не один рік є QIP.Процедура настройки останніх версій QIP, особливо модифікації Infium, може здатися недосвідченому користувачу кілька складною, однак налаштувати qip цілком під силу кожному. Розглянемо процес на прикладі останньої модифікації QIP - QIP 2010, яка покликана об'єднати і замінити обидві попередні - Infium і 2005, об'єднавши функціональність першої з простотою другий.

  1. Завантажте інсталяційний модуль з офіційного сайту: http://qip. ru/download_qip_2010. Найпростіше завантажити exe-файл, його потрібно буде просто запустити.
  2. Виберіть мову встановлення. Натисніть «Далі» для продовження роботи майстра.
  3. Майстер запропонує вибрати, в яку папку встановити програму, а також дасть можливість провести установку за замовчуванням (повна установка) або вибіркову установку. Майстер рекомендує повну установку, проте перемістивши відмітку на пункт «Вибіркова» ви побачите, що в «повну» установку входить також заміна стартової сторінки браузера, установка пошуку qip в якості пошуку за замовчуванням і установка спеціального розширення для FireFox. Щоб зберегти поточну стартову сторінку і зумовлений пошук, зніміть відповідні прапорці.
  4. Дочекайтеся завершення копіювання файлів. Встановіть запропоновані прапорці на свій розсуд і натисніть «Завершити».
  5. Якщо ви залишили прапорець "Запустити QIP», то запуск програми відбудеться автоматично, в іншому випадку запустіть її з меню або ярликом на робочому столі.
  6. Якщо QIP вже використовувався на вашому комп'ютері, то настройка на цьому буде завершена: програма імпортує всі необхідні їй настройки автоматично. Якщо ж це перша установка, то доведеться налаштувати qip на використання вашого профілю ICQ. При першому запуску відбудеться запит номера ICQ та пароля.