Як налаштувати прокручування сторінок.

Прокрутка сторінок в системі Microsoft Windows забезпечується налаштуваннями миші і параметрами відображення смуги прокрутки. Обидві ці настройки не вимагають спеціальних комп'ютерних навичок і доступні пересічному користувачеві.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Оберіть розділ «Миша» для налаштування параметрів миші.
3
Відкрийте закладку «Параметри покажчика» (для Windows XP) або закладку «Переміщення» (для Windows 9x і ME) і встановіть бігунок «Швидкість переміщення покажчика» в потрібну позицію.
4
Натисніть кнопку «Застосувати» для виконання команди і перейдіть на вкладку «Кнопки миші».
5
Зруште бігунок, який регулює швидкість подвійного кліка, в потрібну сторону.
6
Натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження виконання команди і перейдіть на вкладку «Прокрутка» («Коліщатко» або «Кнопки миші» залежно від версії Windows).
7
Встановіть бажану швидкість і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
8
Перейдіть на вкладку «Покажчики» і виберіть потрібну схему з пропонованих стандартних схем покажчика в списку «Схеми».
9
Перейдіть до налаштування смуги прокрутки. Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Панель управління».
10
Виберіть пункт «Зовнішній вигляд і персональні дані» і відкрийте «Параметри смуги прокрутки Windows».
11
Налаштуйте необхідні параметри за своїм смаком і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
12
Виконайте клік правою кнопки миші на поле смуги прокрутки для виклику контекстного меню і виберіть пункт «Додати міні-додаток» для додавання гаджетів.
13
Викличте сервісне меню кліком правої кнопки миші на поле непотрібного міні-додатки та виберіть команду «Закрити міні-додаток» для операції видалення встановленого гаджета.
14
Натисніть кнопку «Видалити», що з'являється в момент переміщення курсору миші на міні-додаток.
15
Виберіть посилання «Завантажити міні-додатки з мережі Інтернет» в Галереї міні-додатків для завантаження та встановлення додаткових гаджетів і виберіть бажані на веб-сайті Microsoft Gadgets.
Корисна порада
Використовуйте розділ «Спеціальні можливості» в «Панель управління» для включення опції «Управління з клавіатури» при поломці миші.
Прокрутка сторінок в середовищі операційної системи Windows залежить від двох речей: налаштувань миші і параметрів відображення смуги прокрутки. Щоб змінити прокрутку, потрібно підкоригувати два вищезгаданих пункту.
Інструкція
1
Увійдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Панель управління». Перед вами з'явиться вікно. Щоб змінити прокручування сторінок, виберіть іконку «Миша» і двічі клацніть по ній лівою кнопкою. Зайдіть у вкладку параметри покажчика.
2
Скоректуйте швидкість переміщення курсора таким чином, щоб вона, на вашу думку, була оптимальною. Натисніть кнопку «Застосувати». Після цього перейдіть на вкладку того ж вікна «Кнопки миші». Знайдіть бігунок, який відповідає за швидкість подвійного кліка.
3
Встановіть його в потрібну позицію. Залежно від обраного розташування бігунка на шкалі, реакція на подвійний клік буде швидше або повільніше. застосуйте зміни і перейдіть у вкладку «Прокрутка». Точно таким же чином відрегулюйте швидкість обертання скроллера вашої миші, застосуйте зміни.
4
Після цього перейдіть у вкладку «Покажчики». Вам буде запропоновано кілька стандартних схем. Виберіть найбільш підходящу, або зробіть власну застосуйте зміни і натисніть кнопку Ок. після цього поверніться до вікна «Панель управління», щоб продовжити міняти прокрутку сторінок.
5
Знайдіть у вікні «Панелі управління» пункт «Параметри смуги прокрутки Windows». Зазвичай він знаходиться в персональних даних. Налаштуйте параметри смуги прокручування відповідно до ваших побажань і застосуйте зміни.
6
Клацніть правою кнопкою миші в поле смуги прокрутки, щоб викликати контекстне меню. У ньому виберіть пункт «Додати міні-додаток». З'явиться кілька міні-додатків, які дозволять змінити прокрутку.
7
Виберіть потрібні, решта закрийте. Для цього клікніть правою кнопкою миші по непотрібному додатком, і виберіть пункт «Закрити». Щоб змінити швидкість прокрутки, використовуйте скроллер. Натисніть на нього один раз і переміщайте мишку. Швидкість переміщення смуги прокрутки буде прямим чином залежати від швидкості ваших рухів.