Як бачити невидимих ??в icq.

Соціальні мережі, мобільний зв'язок-все це спрямовано на спілкування людей один з одним на значних відстанях. Великою своєю популярністю користується icq. Повідомлення по icq доходять дуже швидко, а витрат на це йде дуже мало, що ще більше спокушає користувачів.
Інструкція
1
Icq система сповнена різних доповнень. При бажанні людина може приймати картинки через неї, передавати документи, кидати посилання і багато іншого. Ще одна дуже зручна річ в «асьці» -це ставати «невидимим». Дуже зручна функція, якщо вам не хочеться спілкуватися з якоюсь людиною, а може з групою певних осіб. Але й інші частенько ховаються.
2
Щоб дізнатися хто ховається, можна скачати собі на телефон програму зі «всевидячим оком». Ця функція дозволяє виявити людину, а точніше, програма виводить у вікні логін тієї людини, яка приховується. Якщо у вас в «асьці» є «всевидюче око», то можна спробувати подивитися хто і як давно ховається від вас.
3
Увімкніть телефон, завантажте програму, введіть ваші дані, а саме, логін і пароль. Після того, як програма буде запущена і вашому контакт - аркуші з'явиться список ваших друзів, зайдіть в меню програми і знайдіть там «всевидюче око». Натисніть на нього і, через пару секунд, перед вами виявиться список «невидимок». Буває й таке, що мережа або телефон можуть давати збої і ці "ховаються" люди зовсім не ховаються. Але статися така помилка може вкрай рідко. Гарна програма не повинна підводити свого власника, тому завантажуйте програми лише з перевірених сайтів.
4
Щоб постійно не лазити в меню і не шукати там «всевидюче око», можна просто призначити цю функцію для однієї з «гарячих клавіш». Зайдіть в меню icq, виберіть там «інтерфейс», потім «гарячі клавіші» і для кожної кнопки свого телефону призначте по певної функції програми. Після натискання тієї кнопки, якій ви записали функцію «всевидючого ока», телефон представлятиме вам список тих, хто «як би» не в мережі.
Корисна порада
Для того, щоб у вашій програмі не було збоїв, найкраще збирати icq самим. Робиться це в інтернеті, на сайтах-конструкторах по збору icq. Ви зможете підібрати свою модель телефону, створити свої настройки, встановити свої параметри і функції. Думаю в такому випадку, створена вами «аська», прослужить надовго і знайде всіх «невидимок».