Як робити ремонт стель.

Досить часто доводиться займатися ремонтом стельового покриття. Справа в тому, що з часом стелю починає приходити в непридатність. Саме в цей момент потрібно терміново його відремонтувати. Якщо з цим затягнути, то можуть виникнути різні проблеми.
Інструкція
1
Якщо стеля покрита масляною фарбою, то його не можна покривати іншими фарбами. Справа в тому, що масло укладається на ґрунтовку, при цьому застосовується оліфа, яка добре просочує бетон. Інші матеріали на цій поверхні вже не будуть триматися. Залишається тільки зробити вибір. Ви можете покрити стелю тієї ж олійною фарбою, проте вона через пару років почне жовтіти. Якщо є можливість, то краще зробити натяжні стелі.
2
Часто зустрічаються випадки, коли на стелю приклеєні стельові шпалери. Їх клеїли прямо на бетонні плити. Саме тому, ви повинні повністю підготувати поверхню для нового покриття. Клеїти папір на стелю вкрай не рекомендується. Так роблять тільки будівельники, які думають про швидкість і дешевизні, адже їм не доводиться ні грунтувати, ні шпаклювати стелю. Паперові шпалери будуть мати нормальний вигляд не більше трьох років.
3
Існують і інші «тонкі» моменти. Справа в тому, що не в кожному приміщенні можна зробити ідеальний стелю. Робота будівельників залишає бажати кращого. Стіна по відношенню до стелі повинна знаходитися під кутом в 90 °. У панельній новобудові практично неможливо зустріти квартиру, в якій є ідеальні стелі. Пов'язано це з тим, що плити в таких будинках просто «гуляють». Якщо необхідно вирівняти стелю в старому будинку, то вкрай не рекомендується використовувати для цієї мети імпортну шпаклівку фірми "Пуфас". Вона сильно збільшує вагу стелі. Стара штукатурка може не витримати.
4
В ідеалі, стеля потрібно оновлювати одночасно зі стінами. Однак якщо ви хочете приділити увагу тільки стелі, то потрібно подбати про збереження підлоги, стін та меблів. Заздалегідь приготуйте старі газети і поліетиленову плівку. Укрийте всі предмети меблів. Можна використовувати спеціальну стрічку. Вона не залишає слідів. Закріпіть цією стрічкою плівку на підлозі, стінах і т.д. Тепер можна не боятися за свої меблі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oHV8MT1nl9c