Як спланувати ванну.

Інтер'єр ванної кімнати повинен бути стильним, сучасним, функціональним. Тут ви не тільки вмиваєтеся, але й бадьориться ваше тіло і дух, тому дуже важливо грамотно підійти до планування ванної.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися, чого саме ви хочете від ванної кімнати, тобто якими функціональними властивостями ваша ванна кімната буде володіти. Чи буде вона використовуватися для прання, зберігання білизни і мийних засобів, макіяжу і т.п.
2
Оцініть наявне у вас простір. Якщо ванна кімната у вас невелика, вузька і довга, має скоси, то є сенс зробити її хоча б візуально об'ємніше, а також більш економічно використовувати простір. Наприклад, замість ванною встановити душову кабінку, а стіну зробити дзеркальною.
3
Якщо ванна кімната велика, то проблем з її плануванням буде набагато менше. Тут можна поставити й величезну ванну-джакузі для всієї родини, і пральну машину, і раковину з шафкою для різних дрібниць, поставити комод, повісити різні гачки і вішалки. Найкраще накреслити план на папері. Якщо ви вмієте, то можете скористатися спеціалізованою комп'ютерною програмою.
4
У великій ванній кімнаті можна не тільки розставити багато меблів, а й підібрати цікаві світлові і колірні рішення. Світлом можна обіграти як стеля, так і стіни, зробивши вбудовані полиці з підсвічуванням, і навіть меблі. Вибирайте кольори для ванної м'які і теплі. Якщо ви використовуєте яскраво-зелений або червоний, то відтінити його найкраще тим же кольором з молочним відтінком. Добре грати на контрастах - це поєднання чорного і білого, білого і червоного, помаранчевого і червоного. Елегантно і строго виглядатиме ванна в чорно-білих з сірим тонах.
5
Продумайте не тільки над тим, як і яку меблі ви розставите у ванній, а також сплануйте розташування поличок і вішалок для рушників, щіток і шампунів.
6
Підберіть банні аксесуари в тон вашої ванної кімнати. Це підкреслить закінченість її планування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5UvLd--vzTc
Зверніть увагу
У ванній може бути багато потенційно небезпечних місць. Варто це врахувати при плануванні. Щоб не посковзнутися на мокрій підлозі, можна постелити м'який килимок на гумовій основі. Розетку для пральної машинки і фена обов'язково варто купити з заглушкою. Якщо у вас є або плануються діти, то полки для предметів гігієни краще зробити закриваються і на висоті, їм недоступною.
Корисна порада
Вибір кахельної плитки настільки великий, що можна підібрати будь-яке колірне рішення. Але крім різноманітності квітів, є величезна безліч художніх варіантів. Це плитка з малюнками і об'ємними зображеннями, вставками з каменів, кольорового скла, світлодіодних ламп. Якщо вам не вистачає ідей, щоб спланувати ванну кімнату, зверніться до пошуку в інтернеті, спеціалізованим журналам або допомоги дизайнерів.