Як опустити стелю.

Бувають приміщення, в яких з тих чи інших причин є необхідність опустити стеля . Це проста дія допомагає в разі дуже високих стель значно заощадити на обробці стін. Використовувати вбудовані стельові світильники. І просто вирівняти криві стелі.
Вам знадобиться
  • Будівельний рівень, рулетка, дриль, шуруповерт, ножівка по металу, ніж, олівець.
  • Профіль стельовий або брус, підвіси, гіпсокартон або пластикові панелі, дюбель-цвяхи, саморізи.
Інструкція
1
Виберіть матеріали для майбутньої стелі. Найпоширеніші варіанти - це гіпсокартон та пластикові панелі. Для монтажу короба - стельовий профіль двох розмірів: 60 * 27мм і 27 * 28мм. Підійде і сухий брус.
2
Визначтеся з висотою вашого нового стелі. На скільки ви хочете його опустити? За допомогою рулетки відміряйте потрібну відстань і зробіть олівцем мітку на стіні. Використовуючи будівельний рівень і олівець, накресліть пряму лінію, по якій будете кріпити профіль або брус до стіни.
3
Прикладіть профіль направляючий (27 * 28мм) до стіни строго по накресленої вами лінії. Буде краще, якщо ви заздалегідь підготуєте його, просвердливши отвори для кріплення до стіни. Крізь готові отвори відзначте місця свердління.
4
Візьміть дриль або перфоратор (залежить від ваших стін) зі свердлом потрібного діаметра. Діаметр повинен підходити під використовувані вами дюбеля. Просвердлите в стіні всі намічені отвори. Вставте в отримані діри пластмасові дюбеля і закріпіть профіль на стінці. Те ж виконайте по всьому периметру приміщення, в якому ви опускаєте стеля . Не забувайте використовувати рівень. Все вищесказане справедливо і при використанні бруса.
5
Прикріпіть до стелі підвіси, вони повинні розташовуватися на одній лінії. Знову використовуйте для цього перфоратор і дюбель-цвяхи. У разі, коли стеля опускається на відстань явно більшу, ніж довжина підвісу, з'єднайте два підвісу між собою.
6
Натягніть поперек кімнати від стіни до стіни нитку або волосінь. На її рівні ви будете кріпити стельовий профіль (60 * 27мм) до підвісів. Робиться це за допомогою клопів (маленьких саморізів). Так само з їх допомогою з'єднайте кінці профілю з профілем на стіні. Робити все це потрібно вдвох: один вирівнює, другий кріпить. У випадку з брусом чинимо рівно так же, тільки до бруса на стіні кріпиться за допомогою будь-яких міцних куточків. Все, короб готовий.
7
Залишається змонтувати на нього гіпсокартон розкроєні за розмірами. Просто прикручуєте його до профілю або брусу саморізами. Якщо ви вибрали пластикові панелі, вам знову допоможуть клопи. Закріпіть першу панель вставте в неї другу, простеживши за відсутністю щілин між ними, прикрутите. Якщо короб з бруса, можна кріпити панелі за допомогою меблевого степлера. Це швидше і зручніше. Таким чином, ви можете самостійно опустити стеля .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jyVVAe6GK3U