Як пересувати важкі меблі. Як зрушити важку шафу.

Часто виникає необхідність пересунути якийсь важкий предмет меблів. А що робити, якщо в квартирі паркет і шафа або диван можуть його подряпати? І як зрушити непідйомний комод, якщо в будинку немає сильних чоловічих рук?
Вам знадобиться
  • кришки поліетиленові, картон, парафін, вовняний килимок, сиру картоплю, гумові кришки від бульбашок
Інструкція
1
Перед тим, як пересувати меблі , звільніть її вмісту. Відкрийте шафу або сервант, вийміть одяг, книги, посуд, тобто все, що є всередині. Обов'язково зніміть скляні полки, зміцните дверцята, щоб вони не відкривалися. Якщо предмет меблів можна розібрати, зробіть це і наведіть його по частинах.
2
Щоб не подряпати підлогу, підкладіть під ніжки пересувати предмети поліетиленові кришки, використовувані для закривання банок. Це полегшить ковзання і позбавить від смуг на пакеті або ламинате.
3
Якщо ви боїтеся, що важку шафу залишить потворні сліди на підлозі, наріжте кружальцями сиру картоплю. Товщина повинна бути 30-40 мм, а діаметр - в два рази більше діаметра ніжки шафи. Виріжте в скибочках отвори, куди помістяться ніжки шафи, і акуратно пересувайте.
4
Можна підкласти під меблі ниє ніжки вовняний килимок достатньої товщини. Це допоможе навіть подолати пороги: з одного боку треба тягнути за підстилку, з іншого -толкать. Обов'язково притримуйте перетягуваний через поріг предмет, інакше він може перекинутися й поранити вас або ваших помічників.
5
Для кращого ковзання по підлозі подсуньте під ніжки меблів шматочки парафінованого картону. Можна використовувати пакети з-під молока - на них є шар парафіну. Є ще варіант - натріть підлогу по лінії пересування меблів вологим милом або покрийте товстим шаром парафіну або воску.
6
Щоб не шуміти, рухаючи меблі , закріпіть на меблі вих ніжках гумові пробочки від медичних бульбашок. Вони будуть служити своєрідними амортизаторами, і ніякого скреготу не буде.
7
Якщо ви не встигли звільнити меблі від вмісту, можна використовувати саморобний домкрат. Ним може служити, наприклад, надувна подушка, автомобільна камера або навіть гумова грілка. Звичайно, таким способом можна пересунути не надто великі предмети.