Як встановити підсвічування стелі.

Не так давно люди дізналися про диодной підсвічуванню. На даний момент вона набуває все більшої популярності. З її допомогою можна серйозно перетворити інтер'єр будь-якого приміщення.
Інструкція
1
У такої підсвічування багато позитивних якостей. Справа в тому, що для її роботи необхідно всього 12 Вт, тому споживання електроенергії значно менше, ніж у люмінесцентних ламп. До того ж, така підсвічування довговічна. Діоди можуть витримати великий діапазон коливання температури. Вони не нагріваються, тому ареал їх застосування досить широкий. Крім цього, діодний підсвічування має гарну стійкість до пошкоджень і вібраціям механічного характеру. Діоди можна монтувати навіть у важкодоступні місця.
2
Існують спеціальні діоди для стелі . Вони різноманітні за насиченістю і колірної гамі. З їх допомогою можна створити складні светоформи. Ви можете з їх допомогою зробити м'який, рівний світло, який не має світових плям, тіней і розривів. Вона не буде псувати кольору, тим самим, дозволяючи створити натуральний денне світло. За допомогою світлодіодного підсвічування можна домогтися зорового збільшення стелі .
3
Багато часу пройшло з того моменту, коли в квартирах тільки почали використовуватися гіпсокартонні стелі. В такі стелі можна встановити диодную підсвітку. Однак, щоб система добре працювала, потрібно знати, як правильно виконувати установку. Для початку виконується розводка електрики для ламп. Також необхідно підвести арматуру. Рекомендується вимикачі робити не для всіх ламп, а тільки для конкретної групи. Таким чином система буде розбита на частини, що дозволить отримати більш якісну диодную підсвітку. Найкраще встановлювати два вимикача. Лампи можна буде включати через одну.
4
Зверніть увагу на старі вимикачі. Їх потрібно видалити, а на їх місці поставити нові. В стіні просвердлите дві канавки. В них необхідно укласти кабель. Він повинен йти від вимикача до стелі , де буде розводка на лампочки. Акуратно укладіть кабель в стелю.