Як побудувати будинок на дачній ділянці.

Дачний будиночок своїми руками - це не мрія, це абсолютно реальне підприємство. Щоб реалізувати задумане, необхідно мати стандартний набір інструментів і вміння ними користуватися. Ви зможете перевірити свої знання та вміння в будівельній справі. Будівництво своїми руками дозволить втілити мрії і бажання по частині благоустрою.
Інструкція
1
Для початку потрібно зробити просочення всіх деревних матеріалів, з яких буде виконуватися будівництво. Для цієї мети скористайтеся спеціальним складом, що запобігає гниття. Можна використовувати морилку, оліфу та інші сучасні склади. Дерево можна покрити як перед складанням, так і після. Найкраще це робити заздалегідь. В цьому випадку ви можете покрити всю поверхню матеріалу.
2
Особливу увагу необхідно приділити стінам і покрівлі, зокрема, їх утепленню. В цьому є необхідність якщо ви плануєте жити в будиночок е не тільки взимку, але і влітку. Навіть якщо ви хочете використовувати свій будиночок тільки в літній період, стіни з покрівлею теж потрібно утеплити. Саме покрівля є єдиною несучою конструкцією, що захищає поверхню будиночок а. Після її утеплення в приміщенні буде комфортно навіть у жарку погоду. Утеплення стін дозволяє забезпечити схоронність тепла в період холодів. Влітку вони також будуть створювати прохолоду.
3
Фундамент виступає одним з головних елементів, який забезпечує надійність і стійкість будівлі. При виборі фундаменту обов'язково враховуйте глибину залягання грунтових вод, а також тип ґрунту, на якій буде зведено будиночок . Зрозуміло, якщо грунт не буде стійкою, то доведеться зупинити свій вибір на типі фундаменту, який забезпечить стійкість будівлі в подібних умовах. Перед тим як приступати до вибору, потрібно проконсультуватися з фахівцями з даного питання.
4
При зведенні будинку велику роль грає планування. При плануванні конструкцій необхідно продумати їх раціональне розміщення. Спочатку потрібно позначити місця для відпочинку, сну, приготування їжі і трапези. Також можна поєднати деякі приміщення. Приміром, на кухні можна і готувати, і займатися прийомом їжі. Санвузол, душ і подібні конструкції можна розташувати прямо на ділянці. Єдине приміщення, яке потребує ретельної плануванні, - це спальня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DGN8uRoi9Z0