Як утеплити будинок під сайдингом.

Після зведення будинку обов'язково потрібно зайнятися його утепленням. Для цієї мети добре підходить сайдинг з утеплювачем. Сам по собі сайдинг має привабливий вигляд. До того ж, його досить просто монтувати. Утеплювач можна придбати в будь-якому будівельному магазині.
Вам знадобиться
  • - базальтовий або скловолоконний утеплювач;
  • - сайдингові панелі;
  • - дерев'яні бруси;
  • - дюбель-цвяхи;
  • - будівельний рівень;
  • - диффузионная гідро-вітрозахисна мембрана;
  • - скоби;
  • - будівельний степлер;
  • - оцинковані саморізи.
Інструкція
1
Якщо фасад вашого будинку виконаний з цегли, шлакоблоків або колод, то застосуєте утеплювач 50 міліметрової товщини. Для початку, набийте вертикальну обрешітку з кроком в 30 сантиметрів. Сайдингові панелі будуть кріпитися на неї в горизонтальному положенні. Для обрешітки найкраще підходять дерев'яні бруси, розмір яких 40х50 міліметрів. Перетин матеріалу підбирайте з урахуванням товщини майбутнього утеплювача. Для його кріплення до стіни знадобляться дюбель-цвяхи. Монтаж обрешітки виконуйте за допомогою будівельного рівня. Обов'язково зробіть рівною площину для монтажу сайдинга. Саме від того, наскільки якісно ви виконали монтаж обрешітки, залежить якість монтажу сайдинга.
2
Далі займіться укладанням утеплювача в обрешітку. Для цієї мети добре підходить базальтовий або скловолоконний утеплювач. Чи не кладіть між ним і стіною плівку, пергамін і т.п.
3
Потім можете зайнятися закриттям встановленого утеплювача дифузійної гідро-вітрозахисної мембраною. Завдяки спеціальній перфорації та структурі мембрани вона забезпечуватиме високу паропроникність. Тим самим, буде виводитися волога, яка утворюється за рахунок різниці температур зовні і всередині будинку . Також буде забезпечена хороша захист від вологи ззовні. Мембрану закріпіть до решетування скобами. Для цієї мети використовуйте будівельний степлер.
4
Щоб диффузионная мембрана правильно працювала, потрібно заздалегідь подбайте про вентиляційному зазорі. Встановіть його з тим же кроком, що і бруски першого ряду обрешітки. Тепер ви маєте готові стіни з утеплювачем. Можете приступати до монтажу вінілового сайдинга. При його установці використовуйте оцинковані саморізи, які мають прес-шайбу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Veql42Sh0ec