Як обшити будинок пінопластом. облицювати дачу пінопластом.

З ростом цін на будівельні матеріали зводити будівлі, стіни яких перевищують по товщині один метр, економічно не вигідно. Постійно підвищується вартість енергоносіїв. Нові методи будівництва пропонують "одягнути" будинку в теплоізоляційну систему. Одним з рішень питання є зовнішнє утеплення приміщень пінопластом.
Вам знадобиться
  • - пінопласт (товщина 50 міліметрів);
  • - клей;
  • - шпатель;
  • - дриль;
  • - насадка -Міксери;
  • - скловолоконна сітка;
  • - перфоровані куточки.
Інструкція
1
Одним з найбільш ефективних і недорогих способів утеплення будинку є його обшивка пінопластом. Виберіть при покупці листи товщиною 50 міліметрів. Вони за якістю замінять теплоізоляційну цегляну стіну шириною в дві цеглини. При установці такого матеріалу температура всередині приміщення підвищиться на п'ять градусів.
2
Якщо стіни будинку мають дефекти, відколи, спочатку вирівняйте їх. Для цього розведіть цементний розчин і зашпатлюйте нерівності. Змішайте цемент і пісок у співвідношенні один до трьох. Шпателем нанесіть отриману суміш на поверхню і дайте просохнути.
3
Візьміть спеціальну клейову суміш і, додаючи воду, розведіть її. Для доведення розчину до однорідного складу використовуйте низькообертовим дрилем і насадку-міксер. Дайте йому настоятися і намажте лист пінопласту. Зубчастим шпателем розподіліть клей по всій поверхні. Прикладіть до стіни і приклейте. Промастіть також і бічні сторони, щоб у швах не було щілин. Розташовуйте пінопластові плити щільно один до одного.
4
У кутах і в середині просвердлите перфоратором отвори для кріплення дюбелів-грибків. Всього на лист знадобитися п'ять кріплень. Капелюшки дюбелів утопите врівень з поверхнею. Це зменшить армуючий шар, а, значить, знизить витрата клейової суміші.
5
Після закріплення пінопласту на стінах будинку , створіть армуючий шар. Для це застосовуйте скловолокнисту сітку і клей. Нанесіть на поверхню клейову суміш і шпателем пригладжуйте сітку. У цьому випадку не залишається незаповнених місць. Можна розправити скловолокно за площею і вже потім нанести клей. Це буде швидше.
6
Після наклейки сітки на всіх кутах, укосах дверей і вікон поставте перфоровані куточки і зашпатлюйте ще раз поверхню стін. Використовуйте густий розчин клею. Він не залишає напливів. Зашліфуйте пенопластовую площа абразивним кругом малого діаметру.
7
Загрунтуйте стіни спеціальною грунт-фарбою. Надалі, поверхня пофарбуйте або обробіть декоративною штукатуркою.
Зверніть увагу
Ультрафіолетові промені згубно впливають на пінопласт. Щоб цього уникнути зашпаклюйте поверхню.
Корисна порада
При обшивання зовнішніх стін будинку пінопластом не потрібна додаткова пароізоляція.