Як знайти пропажу в будинку.

Досить часто люди втрачають речі у власному будинку . Причому ця річ, як на зло, втрачається в той момент, коли потрібна найбільше. Зараз існує багато способів і порад, як знайти зниклу річ, і досить добре зарекомендував себе для цієї мети маятник.
Вам знадобиться
  • - маятник;
  • - терпіння, тому як працювати з маятником в напруженому стані досить важко, навіть неможливо.
Інструкція
1
Візьміть у руки маятник і зробіть кілька спокійних вдихів і видихів. Розслабте тіло і постарайтеся заспокоїтися. Не впадайте в паніку через втраченої речі - рано чи пізно вона знайдеться, і маятник допоможе вам у цьому.
2
Задайте маятнику питання, що дозволяє по відповіді визначити, чи дійсно втрачена річ знаходиться в будинку . Буває й таке, що ви залишили предмет пошуків десь в іншому місці, наприклад, на вулиці, але тепер не пам'ятаєте цього. Шукати предмет можна, навіть перебуваючи далеко від нього. Тут важливо ставити правильні питання. Якщо ж річ і справді перебуває в будинку , то відповідь буде позитивною.
3
Продовжуйте ставити маятнику питання, які визначать більш конкретно місце розташування в будинку втраченої речі. Задавайте до тих пір, поки пропажа не знайдеться. Ви можете спочатку з'ясувати, якою вона знаходиться кімнаті, а далі продовжити пошуки без маятника.
4
Під час процедури пошуку зберігайте спокій. Зайва активність може перешкодити зосередитися на маятнику і помітити його рух. Крім запропонованого методу пошуку можете скористатися іншим.
5
Візьміть у руки маятник і повільно обійдіть з ним весь будинок, заходячи в кожну кімнату. Слідкуйте за рухом маятника. Коли ви почнете наближатися до шуканого предмету, він почне сильно розгойдуватися.
Зверніть увагу
Кращий вихід з цієї ситуації - практика. Попросіть своїх близьких допомогти вам практикуватися. Нехай вони заховають від вас який-небудь предмет в будинку. Після цього спробуйте знайти його за допомогою маятника. Повторюйте ці дії знову і знову, поки спроби відшукати предмет не почнуть постійно закінчуватися успіхом. Це додасть вам упевненості в тому, що коли предмет дійсно загубиться, ви легко зможете його відшукати.
Корисна порада
Не варто виключати можливість невдачі, особливо якщо ви новачок у цій справі.