Як поливати кипарис.

Виростити кипарис в домашніх умовах не так вже й складно. Дуже цікаво займатися вирощуванням дерева з насіння. Сіяти найкраще навесні. В цей час насіння зможуть подолати критичний рубіж. Ростуть кипарис и більше 15 років.
Інструкція
1
Необхідно відзначити, рекомендується тримати цю рослину на яскравому розсіяному світлі. Щоб кипарис и були сильними і високими, необхідно висадити їх навесні на засклений балкон, який знаходиться на південній стороні. Коли почнуться холоди, рослина потрібно прибрати в кімнату. При низькій температурі воно може загинути.
2
Кипариси, особливо маленькі, сильно люблять воду. При нестачі води, відбудеться їх загибель. Земля весь час повинна бути вологою. Але стежте, за тим, щоб не залити дерева. Особливо це шкідливо, якщо вони ростуть на сонці. Регулярно проводите обприскування за допомогою ручного пульверизатора. Для цієї мети знадобиться вода кімнатної температури.
3
Обприскування найкраще виконувати кілька разів на день. Земля не повинна бути сухою. Кипариси не люблять спека від кімнатної батареї. Ставте рослина якнайдалі від неї. У старих будинках, при вирощуванні, можуть виникнути проблеми. Справа в тому, що саме в таких спорудах рослина постійно страждає від жару. Особливо це помітно в зимовий час. Рослина погано відноситься до протягу. Тому розташовувати його потрібно подалі від кватирки.
4
Взимку намагайтеся зробити більш прохолодний температурний режим. Кипарис найкраще росте в цей час на північному і східному вікні. Якщо в цей період рослина розташовується на південному або західному вікні, то при настанні літнього сезону, його потрібно обов'язково переставити на північне вікно.
5
У період з травня по жовтень, рослина обов'язково повинно знаходитися на відкритому повітрі. З травня по жовтень потрібно виробляти легку підгодівлю. Кипарис легко переносить обрізку. Взимку, коли присутній надлишок тепла, рослина уражається павутинним кліщем. Розмноження кипарис а здійснюється живцями. Їх саджають під пластикові ковпачки. Найсприятливіша температура ґрунту +25 ° С. Якщо необхідно, навесні можна виконати пересадку в суміш перегнійної, дернової і хвойної землі.